מקומות / אולמות אירועים בחיפה | לבר/בת מצווה | בקריות | בכרמל

אולמות אירועים בחיפה

מתגוררים באזור חיפה והקריות? מחפשים מקומות לחגוג בת מצווה? דעו שבצפון הארץ ובעיקר באזור חיפה יש מקומות רבים בהם תוכלו לחגוג מסיבת בת מצווה או בר מצווה. ביניהם מועדונים רבים שבאמתחתם שנות ניסיון רבות בהפקת אירועים, כאשר הפקת חגיגות בר ובת מצווה לבני נוער הם המומחיות שלהם. תוכלו למצוא בחיפה והקריות מקומות מדליקים, עם הווי צעיר, אווירה טובה, אטרקציות לחשמול האווירה, אוכל משובח וכמובן מוזיקה עדכנית – לחגוג את בת המצווה. רק אצלנו תוכלו למצוא רשימה מעודכנת של מקומות אירועים לבר/בת מצווה בחיפה. הכנסו לכל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה ובחרו את המקום הנכון לחגיגה חיפאית בלתי נשכחת!

קרא עוד
שלח הודעה
אלמוג אירועים וכנסים – חיפה

  התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

  שלח הודעה
  ביסטרו דה כרמל – זכרון יעקב

   התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

   מקומות לחגוג בת מצווה בחיפה

   מתגוררים באזור חיפה והקריות? מחפשים מקומות לחגוג בת מצווה בחיפה? דעו שבצפון הארץ ובעיקר באזור חיפה יש מקומות רבים בהם תוכלו לחגוג מסיבת בת מצווה או בר מצווה. ביניהם מועדונים רבים שבאמתחתם שנות ניסיון רבות בהפקת אירועים, כאשר הפקת חגיגות בר ובת מצווה לבני נוער הם המומחיות שלהם. תוכלו למצוא בחיפה והקריות מקומות מדליקים, עם הווי צעיר, אווירה טובה, אטרקציות לחשמול האווירה, אוכל משובח וכמובן מוזיקה עדכנית – לחגוג את בת המצווה.

   מועדון לבת מצווה בחיפה – האם זה כדאי?

   ייתכן ותשמעו שהמקומות הכי טובים לחגוג בת מצווה הם במרכז ולא בחיפה, אולם זו טעות ותפיסה אנכרוניסטית בשל מספר סיבות. הראשונה היא המיקום. אתן הרי רוצות מועדון לבת מצווה בחיפה שיהיה קרוב אליכן וכדי שכמה שיותר חברות וחברים מהכיתה,מהשכבה ומהכיתה יגיעו אליה. סיבה שנייה היא שיש מגוון גדול של מועדונים לבת מצווה בחיפה שמספקים שירותים איכותיים ואנשי מקצוע מעולים ברמה הגבוהה ביותר בארץ. סיבה נוספת היא המחירים האטרקטיביים שלא ניתן למצוא באזור המרכז בכלל ותל אביב בפרט וכמובן החניה.

   צעדים לבחירת מועדון בת מצווה בחיפה

   התחילו בבחירה של 5-6 מקומות או מועדונים שיכולים להתאים לחגיגת בת המצווה או בר המצווה. הדבר הראשון הוא הגודל – זה אומר שיהיו גדולים מספיק מבחינת מספר המשתתפים אך לא יותר מדי גדולים שלא תהיה תחושה שהמקום ריק. דבר שני הוא המראה. האם העיצוב מתאים למה שדמיינתן לעצמכן באירוע? האם הוא אלגנטי, שמרני, מודרני ואולי אותנטי ומיוחד?

   האם בעלי האולם מוכנים ומורגלי בעריכות שינויים בעיצוב כדי להתאימו לאופי האירוע או שנדרשת תוספת במחיר? עניין שלישי הוא המנות. מה מבחר המנות שיש? האם יש המנות המתאימות לצמחוניים וטבעוניים? דבר נוסף הוא לוודא שלמועדון יש את כל האישורים, ביטוחים וכן ממלא את כל תקני הבטיחות הדרושים. אל תהססו לבקש אסמכתאות.

   הדבר האחרון הוא כמובן לשוחח ולהתרשם ממנהלי האירוע ונותני השירות. האם הם סבלניים? האם הם גמישים ומבינים עניין ומוכנים ללכת לקראתכן מבחינת העיצוב, אטרקציות וכד'? האם אתן מרגישות שאתן בידיים טובות?

   שיהיה בהצלחה ובמזל טוב!

   1 2

    גודל פונט