שמלות בת מצווה צנועות - שמלות אלגנטיות וטרנדיות לדתיות

שמלות בת מצווה צנועות

בקטגוריה שמלות בת מצווה צנועות תוכלנה למצוא שמלות טרנדיות יפות, מרשימות ואלגנטיות, לפי צו האופנה האחרון, העשויות בטוב טעם עם שרוולים ארוכים, חצאיות עד הברך וללא מחשוף. השמלות הצנועות מיועדות בעיקר, אך לא רק, לבנות דתיות ומסורתיות שמעדיפות לשמור על מראה צנוע ומוקפד מבלי לוותר על האיכות, הסטייל והטרנדיות. את מוזמנת להיכנס לדפי המעצבות ובתי העסק המובילים בישראל המתמחים במכירת שמלות צנועות לבת מצווה. תמצאי בכל אחד מהם מידע עדכני, תמונות ופרטי יצירת קשר שיאפשרו לך למצוא את שמלת בת המצווה עליה חלמת בקלות ובנוחות.

קרא עוד
שלח הודעה
אלה גונן עיצוב שמלות בת מצווה – כפר יונה / באר יעקב

  התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

  שלח הודעה
  בובל’ה Bubal'e – מכבים

   התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

   שלח הודעה
   לילי רוז LilyRose שמלות בת מצווה

    התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

    שמלות לדתיות החוגגות בת מצווה

    בת המצווה הוא רגע מיוחד ומרגש בחיי כל ילדה המגיעה לגיל 12 ועוברת לעולם המבוגרים ולכן שמלה צנועה ואלגנטית בעלת מראה מכובד ומוקפד תהיה ראויה עבור האירוע. מעבר לשמלת בת המצווה, מסמל רגע זה עבור הנערה הדתית מעבר מהילדות לשלב הבגרות בו עליה לקבל על עצמה יותר חובות ולקחת אחריות על מעשיה. מובן שיש לכך משמעות הלכתית ולכן אין זו רק מסיבה של הנאה וכיף אלא רגע המסמל את המעבר החשוב הזה.

    בתי עסק לשמלות צנועות ויפות

    בדף זה תוכלנה למצוא רשימת בעלי עסקים ומעצבות המתמחות בתפירת שמלות צנועות ויפות לבנות מצווה דתיות בכל הארץ. ברעננה שבאזור השרון ופתח תקווה במרכז. תוכלנה להחליט בעצת המשפחה מהן דרישות הצניעות החשובות לכן. שרוולים עד המרפק או שרוולים ארוכים. שמלה עד גובה הברך או יותר. מחשוף סגור. וכמובן הגזרה, התפירה, הסגנון ועוד.

    בעבר רוב בנות המגזר הדתי נהגו ללבוש שמלה בצבע לבן כסמל לתום ולטוהר אולם אין זה חובה. בהחלט ניתן למצוא היום שמלות בת מצווה צנועות במגוון צבעים ובדים. למשל שמלה כסופה או מוזהבת, שמלת משי, שמלה אלגנטית או עם נוצצים – כל אחת לפי טעמה האישי.

     גודל פונט