איפור לבת מצווה

מתרגשת לקראת האירוע החגיגי הממשמש ובא? זה הזמן הנכון להתחיל לתכנן את מראה האיפור שלך למהלך האירוע. איפור לבת מצווה מיועד גם לבנות המצווה, גם לאחיותיהן וגם לאימהות. האיפור עצמו הוא עדין וצריך להדגיש את היופי הטבעי של כלת האירוע ולא לכסותו. האיפור אינו מודגש או אחיד אלא מותאם בקפידה לצבע השמלה או הבגד החגיגי, לגוון העור, לתסרוקת ולמראה עור הפנים. בשורות הבאות תמצאי מאפרות מנוסות ומידע חיוני אודות איפור מקצועי לבת המצווה.

קרא עוד

הילדה הקטנה שלך הגיעה למצוות ואוטוטו הופכת לנערה. אחרי שבחרתם שמלה לבת מצווה, נעליים תואמות וכמה תכשיטים – זה הזמן לאיפור ועיצוב שיער. הטיפ החשוב ביותר כאשר מתאימים איפור לבת מצווה הוא לשמור על המראה הטבעי. חשוב שהאיפור יהיה עדין ובהיר וידגיש את הקווים הטבעיים של הילדה. אין צורך בהדגשות או מראה דרמטי וצעקני. חשוב לשמור על המראה הבובתי.

כמובן שיש חשיבות לאווירה שיוצרת המאפרת והחיבור שלה לילדה וההבנות ביניהן לגביי סגנון האיפור המתוכנן לערב. ייתכן שחלק מהנערות יעדיפו איפור מודגש ובוגר יותר ואילו אחרות יסתפקו במעט מאוד איפור אם בכלל. כל נערה ונטיות ליבה. עוד אפשרות היא שהמאפרת תדריך את הנערה כיצד להתאפר לבדה גם לאירוע ובכלל ביום יום ובכך להפוך את הפגישה עם המאפרת לחוויה.

1 2

    גודל פונט