בר מצווה בכותל - רעיונות | המלצות | מחירים | עלייה לתורה בכותל

בר מצווה בכותל רעיונות והמלצות

עומדים לקיים טקס בר מצווה בכותל המערבי? זה הזמן להיחשף למגוון רעיונות אותם ניתן ליישם במסגרת הביקור המשפחתי שלכם בירושלים. בשורות הבאות תוכלו למצוא מגוון רעיונות לקיום פעילויות משפחתיות משותפות בירושלים, אותן ניתן לקיים לפני או אחרי טקס העלייה לתורה המרגש בכותל המערבי.

עליה לתורה בכותל

עליה לתורה בכותל הנה אירוע מרגש ביותר עבור חתן בר המצווה ובני משפחתו. הכותל המערבי, ששימש כקיר תמך לרחבת הר הבית, ונכבש חזרה בשנת 1967 הוא בעל חשיבות דתית והיסטורית רבה לעם היהודי בכל הדורות. תחושת הקדושה האופפת את הכותל והאווירה הירושלמית המיוחדת הופכים את העליה לתורה בכותל למזכרת שאין שני לה.

תמצאו כאן רשימה מקיפה של אנשי מקצוע המתמחים בארגון והפקת עלייה לתורה בכותל המערבי, על שלל היבטיה. החל ממפיקים, מדריכי טיולים, חזנים ופייטנים, דרך חברות הסעות לכותל, קייטרינג, מסעדות ואולמות סמוכים לכותל, וכלה באטרקציות כמו מתופפים ושופרות, נגנים, מפריחי יונים ובלונים ועוד. אתם מוזמנים לקרוא ולאתר את בעלי המקצוע המתאימים לכם.

קרא עוד
שלח הודעה
עזרת ישראל בכותל – טקסים באוויריה שוויונית ומכבדת בירושלים

  התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

  שלח הודעה
  מוזיאון מגדל דוד – המוזיאון לתולדות ירושלים – ירושלים

   התקבלה פנייה למפרסם באתר בר מצווה. להלן הפרטים:

   בר מצווה בכותל המלצות

   ברשימה לעיל תמצאו רעיונות רבים והמלצות לשירותים בתשלום שיהפכו את בר המצווה בכותל לחגיגה גדולה ושמחה. ההמלצה היא לעבור בין הדפים וליצור קשר ישיר עם הספקים המומלצים באמצעות מספר הטלפון בכל עמוד – ולבחור מה שהכי מתאים לכם. זכרו שעליה לתורה בכותל בירושלים היא המאורע החשוב ביותר בחייכם עד כה והתחלה מושלמת למעבר בין ילדות לבגרות.

   בין הספקים תמצאו מתופפים ושופרות, נגני כינור, כליזמרים, מפריחי יונים ופרפרים, מדריכי טיולים שיוכלו להציג לכם מגוון מסלולים מרתקים בעיר ההיסטורית, מבחר חזנים ופייטנים, בתי מלון ליד הכותל, מסעדות ואולמות – וכל מה שדרוש ומומלץ לקיום האירוע באופן מכובד ומרשים.

    גודל פונט