אטרקציות לבר מצווה | אטרקציות מיוחדות לבת מצווה | פורטל בר/בת מצווה

אטרקציות

מחפשת אטרקציות לבת מצווה שיתאימו לכל האורחים? רוצה להפתיע את החברים באטרקציות לבר מצווה שיהיו בדיוק הטעם שלהם? הגעתם למקום הנכון. בפורטל בר/בת מצווה, תוכלו למצוא את כל האטרקציות המיוחדות האפשריות לאירועי בר ובת מצווה, הקפדנו לאסוף עבורכם את רשימת בעלי המקצוע המנוסים והאמינים בישראל שמקפידים להתעדכן ולעדכן כל העת את המוצרים שברשותם, ולספק לכם את רשימת האטרקציות החדשות, המפתיעות, והמיוחדות ביותר שיש.

קרא עוד

אטרקציות מיוחדות וחדשות

בבואכם לבחור אטרקציות לבר מצווה מיוחדות  או לבת המצווה, עומדות בפניכם אפשרויות רבות, חדשות ומלהיבות שיכולות להתאים לגילאים השונים של האורחים. תוכלו למשל לקחת מראות סלפי ולהעלות את הצילומים לרשתות החברתיות, הדפסת תמונות על גבי מגנטים, בלוני לד, שולחנות משחק, מולטימדיה ווידאו, קירות גרפיטי, מסך ירוק, בלונים גדולים ומעוצבים, קיר מתוקים, מפלי שוקולד וממתקים מעוצבים בצורות בגוונים ובטעמים מיוחדים ומשובחים שיכולה להתאים לילדים ולמבוגרים וכמבן הפעלות מיוחדות ואטרקטיביות בתחום חדש או מוכר ואהוב על כלת בת המצווה או חתן בר המצווה.

אטרקציות לבר/בת מצווה

באירוע בר ובת המצווה משתתפים מגוון אורחים בגילאים שונים. החל מפעוטות וכלה בקשישים. כדאי לעשות מאמץ כדי שכולם יוכלו ליהנות מהאטרקציות בר או בת המצווה ולכן כדאי לשקול לקחת מספר אטרקציות שיאפשרו לכולם ליהנות מהערב. מעבר לכך, מדוע לבחור אטרקציה אחת בלבד כשיש כל כך הרבה אפשרויות מדהימות ומרשימות ובמחירים סבירים? לא יודעים מה ואיך לבחור – להלן כמה שילובים אפשריים לאטרקציות לבר ובת מצווה.

אטרקציות לבר מצווה

שילוב אטרקציות לבר מצווה יכול להתחיל עם משחקי קונסולה מולטימדיה ושולחן מדליקים שוודאי ישמחו את בני הדור הצעיר ואולי גם חלק מהמבוגרים שצעירים בנפשם. עוד אטרקציה נחמדה היא מתנפחים – גם היא יכולה להתאים לרוב משתתפי האירוע. להשלמת התמונה ולטובת האורחים המבוגרים יכול להיות נחמד להוסיף דוכני מזון עם אטרקציות קולינריות מיוחדות שיכולות כמובן גם לקרוץ לדור הצעיר יותר.

אטרקציות לבת מצווה

תוכלי למשל לבחור מספר אטרקציות לבת מצווה כמו שולחנות מתוקים מעוצבים בטוב טעם וכוללים מפלי שוקולד בטעמים האהובים עליך – שיכולים להתאים לחברותייך וגם לאורחים המבוגרים שתעניק לאירוע מראה מיוחד ומרשים וכמובן תשאיר טעם מתוק. יחד איתן כדאי להוסיף בלונים מעוצבים עם דמויות שאת אוהבת במיוחד. החל מנסיכות מהאגדות וכלה בדמויות אחרות שאת מעריצה ואוהבת. אטרקציה נוספת וחשובה יכולה להיות תמונות על מגנטים שתשאיר זיכרון נחמד בלב המשתתפים.

1 2

    גודל פונט