אלבום בת מצווה - בר מצווה

אלבום בת מצווה

אירוע בת המצווה הוא ללא ספק האירוע המרגש והחשוב ביותר בחייה של כל ילדה- נערה, הנמצאת באחת מנקודות הזמן הכי משמעותיות בחייה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של אפשרויות להפקת אלבומי בת מצווה, החל משלב הצילום, דרך שלב העיצוב ועריכת התמונות ועד לשלב הדפסת האלבום או ייצורו מחומרים שונים. להלן מספר שירותים המוצעים לכם במסגרת הפקת אלבום בת מצווה.

שירותי צילום והפקת ימי צילום- במסגרת השכרת שירותיהם של צלמי אירועים למטרות צילום בת מצווה, תוכלו ליהנות כיום מהפקת ימי צילום לצרכי צילום אלבום התמונות. יום הצילום כולל סדרה שלמה של צילומים המתקיימים גם בסטודיו צילום עם מגוון תפאורות וגם במסגרת צילומי חוץ המתקיימים בלוקיישנים האהובים והנבחרים על ידי כוכבת יום הצילום, נערת בת המצווה.

שירותי סטיילינג, איפור ותסרוקות- על מנת להפוך את כוכבת הצילום לנסיכה של ממש, חלק גדול מהשירותים המוצעים לכם במסגרת הפקת ימי הצילום לצרכי הפקת אלבום בת מצווה, כוללים שירותי סטיילינג, עיצוב שיער ואיפור, שירותים אלו מאפשרים לכל נערת בת מצווה להפוך לכוכבת של ממש!

שירותי עריכת תמונות- לאחר הורדת כלל התמונות אשר צולמו במהלך האירוע ויום הצילום המיוחד, מתקיימת פעולה הנעזרת בתוכנת המחשב המתקדמות ביותר. פעולה זו נועדה לצרכי עריכת התמונות, כאשר שימוש בתוכנת הפוטושופ היא ברוב המקרים חלק בלתי נפרד מהעניין.

שירותי עיצוב אלבומים- עם סיום עריכת התמונות מהאירוע ומיום הצילום, דיסק התמונות מועבר לידי מעצב גרפי המתמחה בעיצוב אלבומים בכלל ועיצוב אלבום בת מצווה בפרט. המעצב הגרפי אמון על סידור התמונות על גבי הדף, שילוב אלמנים גרפיים ורעיונות עיצוביים בכל אחד מעמודי האלבום וכדומה. ברוב המקרים, העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם הורי הילדה וכמובן כוכבת האירוע, כאשר לתיבת המייל הפרטי שלהם מגיעות סקיצות של עמודי אלבום. עם סיום הליך העיצוב מופק האלבום באמצעות הפקה והדפסה דיגיטלית על סוג הנייר אותו בוחרת כוכבת האירוע מראש.

כיום, ניתן להפיק אלבומי בת מצווה במגוון נרחב של גדלים וצורות, דבר המאפשר לכם ליהנות ממזכרת ייחודית ומושלמת לאירוע של פעם בחיים.

    גודל פונט