תכנון אירוע בר ובת מצווה מושלמים - עצות וטיפים לארגון נכון

תכנון אירוע בר ובת מצוות מושלמים

אחד החלומות שיש לכל ילד יהודי הוא ההגעה לגיל מצוות. השמחה, ההתרגשות, היום המיוחד כל כך שאינו דומה לכל יום הולדת אחר, המסיבה וכל החברים, בר ובת מצווה הם בהחלט ימים מגניבים ביותר. ואז עולה השאלה, הן בפי הילד המאושר וכמובן בפי הוריו, כיצד מתכננים ומביאים לידי ביטוי מסיבה מושלמת. בר מצווה עם אווירה יוצאת מגדר הרגיל, שלא תהיה דומה לכל המסיבות שהבן או הבת מוזמנים אליהם בתקופה הזו שכל החברים חוגגים את גיל המצוות.

חשבו מהו הקו עליו אתם רוצים ללכת

זאת שאלה מצוינת, ולמען האמת אין לה תשובה אחת חד משמעית. בתור התחלה הדבר הכי חשוב הוא להבין מה הילד מבקש, והאם יש איזשהו רעיון מסוים שעליו הוא היה רוצה לבסס את המסיבה. אם אכן ישנו נושא כזה, כדאי ואף רצוי לזרום איתו ולהוסיף לאירוע אלמנטים רבים בהתאם. אך בהנחה שאין רעיון ספציפי, והילד פשוט מבקש מסיבה מיוחדת, מגניבה ומהנה ביותר, במקרה כזה צריך להשקיע קצת יותר מחשבה ומשאבים, ולתכנן בקפידה את המסיבה כולל מזכרות לאורחים בסיומה.

גילאי בר/בת מצווה עשויים להיות טריקיים

צריך לזכור מהי האוכלוסיה המוזמנת לאירועי בר מצווה ובת מצווה. מדובר על ילדים בגילאי 12 ו 13 ברוב המוחלט של המקרים, ילדים שבגיל הזה מחד קל להלהיב אותם בדברים שנוגעים לליבם ומדברים אליהם, ומאידך זהו גיל בו סף ההגעה לשיעמום די נמוך. לכן המועדון בו אתם בוחרים לקיים את המסיבה חייב לספק אטרקציות מגניבות, חדישות ומעניינות ביותר, על מנת לרתק ולרגש את הילדים.

לרתק את הילדים עם אטרקציות עדכניות

מה אוהבים בגיל הזה? משחקים וירטואליים מיוחדים, סימולאטורים, עמדות הקלטה וצילום, ועוד אטרקציות ומתקנים מודרניים שמשאירים מזכרת מיוחדת ומייצרים אווירה מושלמת. עוד חובה לכלול במסיבת בר מצווה מושקעת עמדות אוכל טעימות ודוכנים מפתיעים. פופקורן, שערות סבתא, פנקייק, המבורגר או נקניקיה, הילדים אוהבים הכל וישמחו מאוד לעמוד בתור תוך כדי שהחיוך לא יורד להם מהפנים. אם מצאתם מועדון המספק אטרקציות חדישות ומגניבות לרוב, סגרו איתו.

מזכרות לאורחים והתאמה אישית

ומה לכם ההורים? הילדים יהנו במועדון שיספק להם אטרקציות משעשעות ומיוחדות לרוב, אך בתכנון בת המצווה יש להתחשב גם במבוגרים שעמלו קשות על הארגון ורק רוצים להתרווח ולראות את הילדים נהנים. מועדון שיספק לכם חדר נפרד שבו אפשר לנגן את המוזיקה שאתם אוהבים ולהנות מארוחה איכותית, הוא מקום לאירועים שאתם פשוט חייבים לאמץ לחיקכם. הילד יודה לכם על בר מצווה חלומית, החברים לא יפסיקו לדבר על האירוע, ואתם תהיו מדושני עונג. כדי לתת לאורחים בכלל ולמבוגרים בפרט טעם טוב בסיום האירוע תוכלו גם לחלק מזכרות לבר מצווה לאורחים שיהוו סיום מושלם לאירוע מושלם.

חשבו על השירות שאתם מקבלים במקום, על רמת האוכל, על איכות המתקנים וכמות האטרקציות שהוא מציע, וגם לאזור יש חשיבות ביצירת האווירה. אם כל אלו מסתדרים לכם, החניה בשפע, מערכות התאורה וההגברה מאפשרים להוציא לפועל רעיונות ייחודיים, וצוות המקום רוצה בהצלחת המסיבה שלכם, זה המקום שאתם צריכים לסגור איתו.

נכתב באדיבות: מאי הפקות – מועדונים לבר ובת מצווה

    גודל פונט