שמלות בת מצווה - בר מצווה

שמלות בת מצווה

ממש כמו שיש ליין שלם של שמלות כלה בשנה מסוימת, כך גם האופנה של שמלות בת מצווה מתחלפת כל שנה. מעצבים רבים ממהרים לפרסם אילו שמלות לבת מצווה יהיו עדכניות השנה, ומה כדאי לבחור. השנה המגוון של גדל עוד יותר. אם בעבר שמלה לבת מצווה הייתה בעלת עיצוב פשוט ורגיל, הרי שהיום כל ילדה (וכל אם כמובן) יכולה לבחור שמלה שתחמיא במיוחד לגוף שלה.

לזכור את ההבדלים

כשאתן באות לבחור, חשוב לזכור שלכל נערה יש מבנה גוף שונה לחלוטין – בוודאי לקראת גיל 12. יש בנות שנמצאות ממש בשיא ההתפתחות שלהן, ויש בנות שמבנה הגוף שלהן הוא עדיין כשל ילדה. כמובן שיש עוד הרבה מקרים שנופלים סטטיסטית בממוצע, ולכל אחת צריך להתאים שמלה לבת מצווה שתתאים במיוחד עבורה.

יש היום דגמים עם מראה מנופח יחסית, שהגזרה שלהן היא מתנופפת למדי. לעומת זאת, אפשר לבחור שמלות בת מצווה עם מראה צמוד יותר. במקרה כזה, יש היום אפילו שמלות סטרפלס שמיועדות לנערות בת המצווה. אפשרות אחרת היא לבחור שמלה שבה הגב הוא יחסית חשוף. הכל עניין של הבלטת החלקים היפים בגוף של כלת הבת מצווה, ועם איזו שמלה היא מרגישה בנוח.

לבחור גם את הצבע הנכון

אם בעבר הצבע ששלט היה הצבע הלבן, הרי כשתבואו לבחון את הקולקציה של שמלות בת מצווה 2012, תוכלו לראות מגוון רחב מאד של צבעים – אמנם לרוב לשמלה יהיה צבע אחד, אבל השאלה היא איזה צבע? בשנה האחרונה הפך לנפוץ מאד לבחור דווקא בשחורות, בשל המראה המיוחד שלהן, והשילוב עם צבע העור של הנערה. לעומת זאת, אפשר לבחור צבעים נוספים כמו כחול, זהוב, כסוף, ורוד, וגם שמלה פרחונית – הכל בהתאם לרצון שלכן.

 

    גודל פונט