שמלות לבת מצווה - בר מצווה

שמלות לבת מצווה

רבות הפעמים שאנו הנשים חושבות על הדרך בה נוכל להראות מושלם ומחפשות בכל רחבי הארץ את השמלה המושלמת. ממש כמו הימים בילדותנו בהם חלמנו על נסיכות דיסני, עושות את דרכן אל אירוע בלתי נשכח בשמלות ערב מהממות: אוררה (היפיפיה הנרדמת) בשמלתה הקלאסית הורודה והנפוחה, בל באופנה צהובה רוקדת עם החיה, ואפילו בת הים הקטנה עם הבגד הלבן הפשוט. – כולנו חולמות להראות מושלם בבת מצווה.

אז שנסו מותניים וקחו את עצמכם בידיים וטיילו ברחובות שינקין ואלנבי  וטיילו בין חנויות הבגדים המעוצבים לאירועים. נסו למצוא חנות אשר תוכל לספק בגדים תואמים לכל המשפחה (האם, כלת האירוע, האחים/אחיות והאב) כך שכולכם תראו מושלם כאשר תצעדו על השטיח האדום בכניסה לחגיגה במועדון לבת מצווה.

בין סוגי הבגדים השונים תוכלו למצוא מגוון שמלות לבת מצווה, בגדי מעצבים, חליפות לחתני בר מצווה, בגדי בעל ברק משי, שילוב עם תכשיטים ואפשרויות במגוון רחב של צבעים. אך לפני בחירת השמלה הנכונה קחו דקה לנשום אוויר, וחשבו עם איזו שמלה תרגישו נוח… שיהיה נוח לרקוד בה, שלא תיהיה בעלת מחשוף גדול מדי, שיהיה נעים לזוז ושתתאים עם האיפור ותסרוקת השיער.

נסו לקבל חוות דעת מקצועית מתוך מגזינים וקטלוגים הקשורים לאירועים ולעולם האופנה ונסו לקבל פידבק נוסף בפורומים, רשתות חברתיות, מהמשפחה והחברים. כל פנטזיה שתרצו כמעט תוכל להתממש בעזרת תופרת ומעצב/ת שיודעים את העבודה, אך נסו להישאר במסגרת תקציב נוחה ומקובלת על הדעת.

אז קחו את הדרך אל החלום וממש את הפקת אירוע הבת מצווה המושלמת שלכם.

אם בחרתן כבר שמלה, איפור, צלם וכל מה שנשאר זה מקום לעריכת האירוע, תוכלו ליצור קשר עם אחד מהמועדונים לבת מצווה.

 

    גודל פונט