קייטרינג לאירועים - כי האורחים צועדים על קיבתם - בר מצווה

קייטרינג לאירועים – כי האורחים צועדים על קיבתם

מתכננים אירוע ? מצוין ! אחת המשימות המאתגרות העומדות בפניכם היא כמובן בחירת הקייטרינג שיוגש, כי ברור הלא שהאוכל הוא אחד הפרמטרים העיקריים עליהם יקום וייפול האירוע. רק בטרם תמשיכו לקרוא, ראו הוזהרתם – הקריאה במאמר שלפניכם אינה מיועדת לאנשים רעבים….

אז איזה קייטרינג לאירועים אתם מחפשים ?
אירוע בליווי קייטרינג מאגד תחתיה אינסוף טעמים וריחות, שכמארגני האירוע, יהיה לכם קשה מאוד לבחור ביניהם. אפשרות אחת למשל היא קייטרינג חלבי (אין על קינוחים חלביים אמיתיים בסוף הארוחה…), קייטרינג בשרי (למשל, קייטרינג לאירועים בסגנון אסאדו, שגם ייתן "שואוו" לאורחים), ובנוסף להם – קייטרינג סושי, קייטרינג איטלקי, קייטרינג טבעוני, ורבים אחרים. העצה הטובה ביותר שנוכל לתת לכם, היא להתאים את אופי קייטרינג לאירועים לסוג האירוע שלכם, כמו גם לטעמם של האורחים (וכמובן טעמכם שלכם). אל תבחרו בקייטרינג טרנדי מדי (מישהו אמר אוכל מולקולרי ?…), ואל תשכחו לכלול גם מנות ילדים, בהנחה שחלק מהאורחים שלכם הוא מתחת לגובה 1.30…

אילו דוכני מזון אפשר למצוא בקייטרינג לאירועים ?
קייטרינג לבר מצווה כולל איתו שפע רב של פינות מזון, אותם ניתן לשלב על מנת ליצור תמהיל קולינרי מיוחד במינו בערב שלכם. דוכני המזון פתוחים לאורך כל הערב וזמינים לאורחים שלכם בכל זמן (מרגע הישמע הגונג לאוכל, כמובן). כאשר המוטיב הוא איטלקי למשל, אפשר יהיה לכלול דוכני מזון של פיצות ופסטות, טאבון פוקאצ'ות, ובל נשכח את דוכני מזון לאנטיפסטי ומיני סלטים מגניבים. אפשרויות אחרות הן דוכני מזון מוקפצים, מגולגלים, דוכנים לניגוב (חומוס, ברור) או סושי (וכמובן שצמוד אליהם שף סושי מומחה). ואיך אפשר ללא דוכני שתיה ואלכוהול, דוכני גלידות וקפה, דוכני שוקולד ושאר מטעמים ?

בר אקטיבי ? אי אפשר בלעדיו !
הח'ברה האלה במרכז הרחבה, עם הדוכן הנייד, שמחלקים אלכוהול לכולם, שמחים ורוקדים. היום אי אפשר לדמיין אירוע בלי בר אקטיבי , המציע ארטיקי טקילה, מרשמלו מהול, שוקולד אלכוהולי, ופירות שהושרו באלכוהול משובח. בר אקטיבי הוא המפתח להרמת האירוע, ומפעיליו יאפשרו לכם לבחור בין משקאות אנרגטיים במיוחד, או שמא בר אקטיבי סולידי יותר, שיחלק את האלכוהול, רק ללא תזמורת "זמבורות" מלווה. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

    גודל פונט