פיינטבול לבר מצווה או בת מצווה - בר מצווה

פיינטבול לבר מצווה או בת מצווה

איך הילדים שלכם רוצים לחגוג את מסיבת הבר מצווה או הבת מצווה שלהם? יש ילדים שמבחינתם אטרקציות לבר מצווה או בת מצווה הם לא דוכן קעקועים או שולחנות משחק – הם רוצים את הדבר האמיתי, ומבחינתם מדובר על משחק פיינטבול. משחק פיינטבול בבסיסו הוא משחק שבו מחלקים את הילדים לשתי קבוצות, לכל אחד מהילדים מעניקים רובה צבע מיוחד – ואז מתחיל הקרב, והילדים צריכים לירות את כדורי הצבע אחד על השני.

גם מהנה וגם בטיחותי

באופן טבעי, ההורים שמבקשים פרטים על פיינטבול לבר מצווה או בת מצווה, רוצים לדעת שמדובר באטרקציה בטיחותית. אחרי הכל, המחשבה על ילדים שיורים אחד בשני נשמעת כמו משהו שצריך לשים לב אליו. חשוב מאד לשים לב, כי אלו אטרקציות לבר מצווה או בת מצווה שנעשות כולן תחת השגחה של מדריכים מומחים בתחום, שיש להם ניסיון רב בהעברת האירועים הללו.

כמו כן, יש אירועים פיינטבול מיוחדים שמותאמים לילדים – ולא כוללים דווקא יריות אחד נגד השני אלא קליעה למטרה, פעילויות אתגריות, תחרויות ספורט וכיו"ב.

חשוב כמובן לעבוד עם חברה שיש לה ניסיון לא רק באירוע פיינטבול לאנשים מבוגרים מעל לגיל 18, אלא גם בעלת ניסיון בארגון אטרקציות לבת מצווה או בר מצווה, הדרכה של ילדים, שמירה על כללי הבטיחות, והוספת אטרקציות נוספות.

לשים לב למעטפת הכללית

היום יש אולמות פיינטבול לבר מצווה או בת מצווה שיוכלו לספק לכם דברים נוספים הקשורים למסיבה עצמה – יש אולמות שכוללים גם אולם ריקודים, יש אולמות שעובדים בשיתוף עם חברת קייטרינג שתוכל לספק את הארוחה למסיבה וכיו"ב כמובן שאפשר ליצור קשר עם אולם פיינטבול שמתמחה אך ורק בתחום זה, ולאחר מכן להמשיך למקום אחר להמשיך את המסיבה.

 

    גודל פונט