מסיבת בר בת מצווה מקורית

חגיגת בר/בת המצווה של הילדים שלנו היא ללא כל ספק אירוע מיוחד בחייהם. מדובר ברגע חשוב, ביום מיוחד בו הם חוגגים את סוף תקופת הילדות ואת תחילת ימי הנערות. מעבר לכך שמדובר בטקס לכל דבר, ובמקרה של אירוע בר מצווה זה הרי משולב גם בעלייה לתורה שמסמלת את ההתבגרות של החוגג, מדובר גם בשינוי בהתייחסות שלנו אל הילדים, וגם בהתייחסות שלהם אל עצמם.

שלא כמו בכל מסיבת יום הולדת עד לאותו גיל, ברגע שמגיעים לשנת בת או בר המצווה, הם כבר מצפים ל- מסיבת בר/בת מצווה מיוחדת. הם רוצים אירוע אחר, בולט, חגיגי. אירוע שייחרט היטב בזיכרונם, ולא פחות חשוב מכך, שזה יהיה אירוע שירשים את החברים שלהם ואת בני המשפחה.

אבל היכן חוגגים? כיצד תבחרו את המקום בו תערכו את אירוע בר/בת המצווה של ילדכם? אם תתחילו לבדוק תגלו שמבחר המקומות שעומד מולכם מגוון וגדול במיוחד: החל ממועדונים מיוחדים שמתמחים בעריכת אירועי בר מצווה, דרך אולמות אירועים מסורתיים, ועד אולמות במלונות בישראל שמציעים כיום את מיטב שירותיהם לטובת עריכת אירועים מכל הסוגים, כולל אירועי בר/בת מצווה מסוגננים.

לפני שאתם בוחרים אתם צריכים להחליט על אופי האירוע, תוך התחשבות מלאה באופי של הילד/ה ובתקציב שעומד לרשותכם. האם אתם מעוניינים במסיבה שריקודים במרכזה שמיועדת בעיקר לחברים של החוגג/ת מבית הספר? האם אתם מעוניינים באירוע שמיועד בעיקר למשפחה? האם אתם מעוניינים בדוכנים שמגישים אוכל לאורך כל האירוע, או שאתם מעדיפים שהאורחים יישבו מסביב לשולחנות באופן מסורתי ויקבלו אוכל לשולחן? האם אתם רוצים להוסיף אטרקציות מיוחדות, ואם כן, כמה ומאיזה סוג?

ואם אתם מחפשים שילוב באמת מיוחד, תוכלו לדוגמה להפתיע את חתן בר המצווה או כלת בת המצווה בשילוב מיוחד ומפתיע של חגיגה וחופשה. תוכלו למשל לבחור לחגוג את בר/בת המצווה בחופשה באחד מהמלונות באילת. כך תעניקו לילדכם מתנה מיוחדת במינה, כשאתם יכולים, אם התקציב מרשה לכם זאת, להזמין כמה חברים או כמה קרובי משפחה ולחגוג במסעדה יוקרתית או לערוך אירוע מלא במלון.

 

 

 

    גודל פונט