טיפ קצר: אטרקציות לאירוע בר/בת מצווה מוצלח - בר מצווה

טיפ קצר: אטרקציות לאירוע בר/בת מצווה מוצלח

שוק האטרקציות לאירועי בר מצווה ובת מצווה מציע מגוון הצעות מענייניות ומרתקות המתאימות לכל תקציב ולכל סוג של אירוע. ישנן אטרקציות המכוונות יותר לבנים ואטרקציות אחרות המכוונת יותר לבנות, ישנן אטרקציות לאירועים המתקיימות תחת כיפת השמיים וישנן אטרקציות לאירועים המתקיימות בתוך מבנה.

תחום האטרקציות לאירועים מתחלק לנושאים שונים, כגון: מופעים, הפעלות, משחקי חברה, תחרויות, ריקודים במיוחד בחגיגת אירוע במועדון, אטרקציות בתחום המזון והשתייה, צילום, צילום קליפ בת מצווה ובר מצווה ושירים, סרט, קבלת פנים, ברכות ודרשות. המגוון עצום ותלוי ביכולת הכספית, ביצירתיות ובמקוריות של מתכנן האירוע. לפיכך, בבואנו לתכנן אטרקציות לאירוע עלינו לתת את הדעת על שאלות בסיסיות: מהם גבולות ומגבלות האירוע מבחינה כספית? מבחינת המיקום – מקום בחיק הטבע, מקום סגור, אולם אירועים, גן אירועים, מועדון, מקום אחר? עונות השנה? מהי המוזיקה אשר תתאים ביותר לאופי האירוע והמשתתפים ותקפיץ את כולם על הרגלים? מהו האוכל המתאים ביותר? שיקולים נוספים שיקרבו אתכם אל התכנון המוצלח: מהי רמת התאורה וההגברה? בחינת סוג האטרקציה כדי שזו לא "תגנוב" את כל ההצגה וכולם יתעסקו רק בה במקום בחתן/כלת השמחה.

מומלץ ליצור תמהיל זמן נכון המאפשר תכנון די זמן לחלקים השונים של האירוע: קבלת פנים, אוכל, ריקודים, משחקים, טקסים, ברכות, הופעה וכדומה. עלינו למפות את כמות ומין המשתתפים: האם יהיו יותר בנים או בנים? מה מרתק את החברים שלנו? האם האטרקציות שאנו חפצים בהן אכן מתאימות לאירוע שלנו – אופי האירוע והמשתתפים? מהן האטרקציות והפעילויות שהיו במסיבות קודמות? מהי מידת הגיבוש ושיתוף הפעולה של החוגגים? איך נדע את התשובות לכל השאלות – חתן וכלת השמחה מכירים היטב את חבריהם החוגגים עמם, הם מכירים את האופי של חבריהם, את העדפותיהם ואת דרכי הבילוי האהובות עליהם. כך, הדרך לתכנון אירוע מוצלח כוללת הקשבה והתייעצות עם חתן/כלת השמחה, לצד התייעצות עם אנשי מקצוע בתחומים השונים: מפיקי אירועים, תקליטן, קייטרינג, צלמים ועוד. תיאום התייעצות זו יאפשר לכם החוגגים לתאם ציפיות ולתכנן את אירוע החלומות שלכם.

לסיום ריכזנו עבורכם, חתן וכלת האירוע מספר דוגמאות לאטרקציות: מופע בובות הבנויות בטכניקה המשווה להן מראה ותנועה של בני אדם, בית כנסת נייד, מייצגים לקבלת פנים, תמונות מגנטים, תפאורות מיוחדות, אגמי שוקולד, מופעי תיאטרון אינטראקטיביים.

אטרקציות לבת מצווה

 

 

    גודל פונט