אודות / מדיניות אתר

שימוש בקוקיס של אדוורדס (פרסומות) – מדיניות פרטיות

האתר משתמש ב"עוגיות" (cookies) לצורך איסוף נתונים אנונימיים בקשר לשימוש בו לצרכים סטטיסטיים, למטרות פרסום ושיווק ולצורך אימות פרטים. אם אינך רוצה לקבל cookies, תוכל להמנע מכך על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלך. תוכל להיעזר בקובץ העזרה של הדפדפן על מנת לעשות זאת.

אודות האתר

פורטל בר/בת מצווה הוקם על ידי חברת גילן פרסום ואינטרנט בעמ במטרה לשמש בית אינטרנטי אינטראקטיבי לחוגגי ולמתכנני אירוע בר/בת מצווה מחד, ולבעלי מקצוע בתחום, מאידך.

אירוע מוצלח מתחיל בפורטל בר/בת מצווה! פורטל בר/בת מצווה הנו אתר מקצועי ומוביל בישראל המציע לחוגגים ולמתכנני אירוע בר/בת מצווה מבחר רעיונות הכי טובים, חדשניים, מקוריים, מרתקים ושוברי שגרה, שיוסיפו צבע וישדרגו את האירוע/מסיבה שלכם. האתר מרכז בעלי מקצוע מגוונים בריכוזים שונים:  אוכל, אטרקציות, הכנה/הדרכה לבר מצווה, מוסיקה, מועדונים, מסיבות אלטרנטיביות, מקומות לאירועים, מתנות, טיולים, צילום, הורדות שימושיות, דרשות, ברכות ועוד. אנו, בפורטל בר/בת מצווה, קשובים לצרכים שלכם ופועלים להעשיר ולהקנות לכם כלים ורעיונות מיוחדים גם במסגרת מגזין כתבות וטיפים ופורומים.

בני נוער והוריהם, אשר מחפשים בעלי מקצוע ורעיונות מדליקים, יוכלו למצוא במהירות ובקלות את כל המידע ובעלי העסקים הטובים ביותר, כחלק מתכנון אירוע/מסיבת בר/בת מצווה. כל שעליכם לעשות הוא להתרווח על הכיסא להקליק על העכבר ולתכנן אירוע חלומי בלי לצאת כלל מן הבית.

חברת גילן פרסום ואינטרנט בעמ מתמחה בבניית ובפיתוח אתרים בתחום אירועים ושמחות.

אתרי החברה: http://www.gilan.co.il

כל הזכויות שמורות לחברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ בלבד.

אתר זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הנה לשני המינים כאחד.

 

    גודל פונט