בר/בת מצווה

תקליטן לבר מצווה /בת מצווה

רוצים מוסיקה טובה באירוע בר המצווה הקרוב? תקליטנים לבר מצווה או תקליטן לבת מצווה או בר מצווה הם המוקד של האירוע. תקליטן לבר מצווה משפיע רבות על אופן התנהלות הערב, השמחה, והיקף ההשתתפות הפעילה של הנוכחים בחגיגה. לא סתם אומרים שהתקליטן עושה את האירוע! זה בדיוק כך.  תקליטנים לבר מצווה הם חלק משמעותי מהצלחת האירוע.

בואו למצוא בקלות את האחד שלכם!

דור אבידןדור אבידן
כל אחד יודע, כל אחד מבין, המוזיקה במסיבת הבר/בת מצווה שלכם היא אחד הדברים החשובים ביותר. בחרו בדי.ג'יי דור אבידן למסיבה מוצלחת במיוחד.
טלפון: 050-6816000  טלפון נייד: 050-5289142   צור קשר  |  מידע מורחב 

ארט הפקות –תקליטנים לבר/בת מצווה ארט הפקות –תקליטנים לבר/בת מצווה
צוות התקליטנים של ארט הפקות מציג ידע וניסיון בהפקות מוסיקליות של מסיבות הבר/בת מצווה בישראל. זאת תוך שילוב סגנונות ויצירת הנאה למוזמנים כולם.
טלפון נייד: 054-4802496   צור קשר  |  מידע מורחב 

DJ עדי דגניDJ עדי דגני
DJ עדי דגני היא התקליטנית שמבינה בדיוק מה רוצים לשמוע בני הדור הצעיר. לכן כל מסיבת בר או בת מצווה שהיא מתקלטת בה, הופכת למטריפה.
טלפון נייד: 054-4554284   צור קשר  |  מידע מורחב 

חן צימרמן - Dj ומוזיקאיחן צימרמן -  Dj ומוזיקאי
הניסיון של התקליטן חן צימרמן עושה את מסיבת הבר/בת מצווה לגדולה מהחיים ולכזו שמתאימה לסגנון הבילוי המקפיץ של החבר'ה הצעירים.
טלפון נייד: 054-7904820   צור קשר  |  מידע מורחב 

תקליטן לבר המצווה הוא אחד מנותני השירות המרכזיים ביותר במהלך האירוע, וללא ספק אחד המשפיעים על הצלחת האירוע. בחירה נבונה של תקליטן לבר המצווה, תאפשר גם לכם, ליהנות מבעל מקצוע מיומן ומקצועי, היודע כיצד לתפעל ולהזיז את האורחים שלכם, ובעיקר כיצד לגרום לכל אחד ואחת מהם, לקום ממקומותיהם ולהצטרף לחגיגה הסוערת על רחבת הריקודים.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של תקליטנים לאירועי בר מצווה, היצע המאפשר לכם לבחור בקפידה ומתוך שיקולים מקצועיים שונים. בין יתר התקליטנים העומדים לרשותכם למטרות קיום אירועי בר מצווה, תוכלו למצוא: מפעילים ואנשי בידור המשמשים גם כתקליטנים במהלך מסיבת האירועים וגם כמפעילי תחרויות והתמודדויות שונות בין האורחים, תקליטנים המתמחים בהפקת מסיבות לבני נוער, תקליטנים מקצועיים המלווים מגוון נרחב של אירועים פרטיים וביניהם אירועי ומסיבות בר מצווה ועוד.
 
מכיוון שבחירת תקליטן לבר מצווה היא אחת הבחירות המרכזיות והמשמעותיות שלכם במהלך תכנון והפקת האירוע, מומלץ (ואף ראוי), להקדיש לעניין תשומת לב ייחודית, הכוללת בין היתר:
פגישה אישית עם מספר תקליטנים במקביל- ככל שתפגשו יותר בעלי מקצוע מנוסים כך תוכלו לשאוב רעיונות והשראה להיבט המוסיקלי במהלך האירוע שלכם.
צפייה ב-"זמן אמת" בתקליטן- הקפידו לראות את התקליטן שלכם במהלך העברת אירוע בטרם סגירת חוזה עימו.
תיאום צפיות וסגנון מוסיקאלי- מכיוון שברוב המקרים, התקליטן הוא גם המנחה של האירוע, הקדישו תשומת לב מיוחדת לבחירת הסגנון המוסיקאלי יחד עימו ובניית תכנית הערב.

לראש העמוד ^