בר/בת מצווה

צלמים

מה שנשאר מכל אירוע, מלבד הזיכרון המתוק שבלב, הוא התמונות והסרטים. לכן מומלץ לבחור צלמים איכותיים וברמה גבוהה לאירוע שלכם, על מנת שתישאר לכם מזכרת מיוחדת שתמיד נעים להסתכל בה. צלמים מתחום האירועים ובר/בת מצווה מתמחים בצילום ועריכה צעירה ומתאימה לסוג האירוע. צלמים המתמחים בצילום אירועים מציעים מגוון גימיקים לבר/בת מצווה, ליצירת המזכרת המושלמת, כמו: קליפים מושקעים, מצגות תלת מימד, אלבומים דיגיטליים, בוק בת מצווה או בר מצווה ועוד.

קלאסיקס פוטוקלאסיקס פוטו
מחפשים צלם לאירועי בר מצווה / בת מצווה? הגעתם למקום הנכון. לסטודיו קלאסיקס פוטו ניסיון בצילום אירועים, שמסתכם ביותר מעשור.
טלפון נייד: 052-4369141   צור קשר  |  מידע מורחב 

אורית גז - צילום ארועים אומנותיאורית גז - צילום ארועים אומנותי
אם הינכם מחפשים צלמת סטילס מקצועית ומדופלמת, כזאת שהצילום בעבורה הוא אמנות לכל דבר - אורית גז היא הצלמת שלכם!
טלפון נייד: 052-3530306   צור קשר  |  מידע מורחב 

עינת מאיו - סטודיו לצילוםעינת מאיו - סטודיו לצילום
הסטודיו מציע שרותי צילום מקצועי לבר/בת מצווה. אתם מוזמנים ליהנות משלל השירותים: צילום סטילס ווידאו, עריכת וידאו, מצגות תלת מימד, קליפים, בוקים לבת/בר מצווה, פוסטרים, אלבומים מעוצבים ודיגיטליים.
טלפון נייד: 052-3557433   צור קשר  |  מידע מורחב 

יופי הפקותיופי הפקות
יוסי אטיאס, עוסק בתחום הצילום על גווניו השונים, ומביא לידי ביטוי את האותנטיות של כל אירוע.
טלפון נייד: 052-2949769   צור קשר  |  מידע מורחב 

ענבל לויתן קראוס - צלמת לאירועיםענבל לויתן קראוס - צלמת לאירועים
ענבל לויתן קראוס היא צלמת אירועים העוסקת בתחום הצילום מאז שנת 1997. לאורך כל השנים מקפידה ענבל על צילום איכותי אותו ניתן לזהות בקליק אחד...
טלפון: 052-8346315   צור קשר  |  מידע מורחב 

צילום אירועים זה עניין של קליק... וזה הזמן להכיר את כל החידושים ואת כל השכלולים בענף צילום האירועים. אנחנו ב-"פורטל בר/בת מצווה", מודעים היטב לחשיבות איכויות הצילום והחשיבות הרבה שיש לכל תמונה ותמונה המצולמת במהלך האירוע שלכם, כמזכרת בלתי נשכחת מתקופה בלתי נשכחת בחיים, ולכן עשינו מאמץ מרבי, על מנת להעמיד לרשותכם רשימה של הצלמים הכי מקצועיים והכי איכותיים לצרכי צילום אירועי בר ובת המצווה שלכם. כיום, בעידן הצילום הדיגיטאלי, תוכלו ליהנות מאיכויות צילום גבוהות יותר, ומהיצע נרחב של מוצרי צילום, אותם תוכלו להדפיס על מגוון נרחב של חומרים, לרבות, חולצות, בדי קנבס, פוסטרים ענקיים ועוד.
 
המזכרת הכי מרגשת שיש
צילום אירועי בר/בת מצווה, נועדו על מנת להנציח לעד את כל הרגעים הכי קטנים- גדולים של אירועי בר ובת המצווה שלכם. בסופו של דבר, צילום אירועים, הוא המזכרת היחידה שנותרת לכם מכל חודשי התכנון, ההפקה וההכנות לאירוע.
 
כיום, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותי צילום המוענקים לכם על ידי צלמי בר/בת מצווה, החל מצילום ועריכת קליפים מושקעים של כוכב/ת האירוע, דרך צילום סטילס דיגיטאליים וצילומי וידאו במהלך האירוע ועד ליצירת אינספור גימיקים מצולמים במהלך האירוע. זה הזמן להכיר מקרוב את כל החידושים המחכים גם לכם בענף צילום אירוע בר ובת המצווה, זה הזמן להכיר מקרוב את בעלי המקצוע שיעניקו לכם את המזכרת החשובה והמרגשת ביותר מהאירוע שלכם.

לראש העמוד ^