בר/בת מצווה

קעקועים / ציורי גוף / פינות אומן

אם אתם עורכים מסיבת בר/בת מצווה ולא יודעים איך להפעיל ולרתק את האורחים הצעירים, יש לנו רעיון מושלם בשבילכם - קעקועים/ ציורי גוף / פינות אומן. שלבו באירוע קעקועים/ ציורי גוף / פינות אומן ומגוון סדנאות, אשר יהוו אטרקציה מיוחדת באירוע שלכם, שכולם לא יפסיקו לדבר עליו. עמדות קעקועים/ ציורי גוף / פינות אומן מופעלות על ידי צוות מקצועי ומיומן לאורך כל האירוע, אשר יעניק לילדים חוויה יצירתית ומהנה במיוחד.

עדידוש הפקות מדליקות לאירועיםעדידוש הפקות מדליקות לאירועים
עדידוש הפקות מדליקות לאירועים הינו שירות מקצועי ומלהיב במיוחד לשילובן של אטרקציות לבת מצווה/בר מצווה. שירות זה מאפשר לכם להפוך את האירוע לחגיגה אטרקטיבית במיוחד.
טלפון: 073-7576285   מידע מורחב 

קרמבו הפקותקרמבו הפקות
קרמבו הפקות –חברת ההפקות הכי מלהיבה בענף אירועי בר ובת המצווה מאפשרת לכם ליהנות מיריד אומנים הכולל בין היתר עמדות קעקועים ועמדת ציורי גוף, ציור על ציפורניים ועוד.
טלפון: 073-7594418   מידע מורחב 

אורית אינדשאו - דוכן צמות לאירועיםאורית אינדשאו - דוכן צמות לאירועים
דוכן צמות למסיבת בר/בת מצווה הוא סוג של אטרקציה מיוחדת במינה שמביאה אליכם אורית אינדשאו המתמחה הפעלות ואטרקציות בניחוח אתיופי, עבור אלו שרוצים קצת אחרת.
טלפון נייד: 050-9035583   צור קשר  |  מידע מורחב 

אודי חבצלת - אטרקציות והפעלות לאירועיםאודי חבצלת - אטרקציות והפעלות לאירועים
אודי חבצלת הפקות אירועים היא חברת הפקות המתמחה בארגון, תכנון והפקת אירועי בר ובת מצווה. לרשות החברה כל מתקני הכיף, הבילוי והחוויה הנדרשים להצלחת האירוע.
טלפון: 09-7926083  טלפון נייד: 050-5510394   צור קשר  |  מידע מורחב 

אריאל ועדיאלאריאל ועדיאל
אריאל ועדיאל חברת ההפקות המובילה בישראל מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות מפינות אומן במהלך האירוע המשלבות בתוכן פינת קעקועים ופינת ציורי גוף.
טלפון: 03-9797224/5   מידע מורחב 

לראש העמוד ^