בר/בת מצווה

דוכני מזון

אם אתם רוצים להפוך אירוע בר / בת מצווה לאטרקטיבי במיוחד – דוכני מזון הם הפתרון המושלם עבורכם. דוכני מזון אהובים על ילדים ומהווים אטרקציה ייחודית בכל אירוע. תוכלו לבחור מבין מגוון עגלות דוכני מזון המתאימים לחגיגות בר / בת מצווה : דוכן פיצות, דוכן תירס חם, דוכן גלידות וקינוחים מתוקים , דוכן פופקורן, דוכן צמר גפן מתוק, דוכן נקניקיות, דוכן פסטות, דוכן שיקיים טבעיים וסוגי ברד שונים ועוד.

לי חן מפלי שוקולד שירותי אירועיםלי חן מפלי שוקולד שירותי אירועים
לי חן, עמדות מתוקים וברים למסיבות ואירועים, הינו שירות מקצועי ואיכותי המאפשר לכם ליהנות מדוכני מתוקים המותאמים למסיבות בת מצווה ובר מצווה. כנסו וגם אתם תוכלו לטעום את ההבדל!
טלפון נייד: 050-4700418   צור קשר  |  מידע מורחב 

דולס'ה ברדולס'ה בר
חוגגים אירוע בר/בת מצווה? אצלנו ב-דולס'ה בר, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של דוכני מזון מתוקים במיוחד!
טלפון נייד: 054-8190445   צור קשר  |  מידע מורחב 

קרמבו פוד ארט - דוכני מזוןקרמבו פוד ארט - דוכני מזון
קרמבו פוד ארט, שירות העוסק בהעמדת דוכני מזון לכל סוגי האירועים, מאפשר גם לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של דוכני מזון המותאמים לאירועי בר/בת מצווה.
טלפון: 073-7575889   מידע מורחב 

מונקו בר - בר מתוקים לאירועיםמונקו בר - בר מתוקים לאירועים
למה להסתפק באחד כשאפשר חגיגה שלמה? הזמינו את דוכני המתוקים של מונקו בר למסיבת בר/בת המצווה שלכם והבטיחו לעצמכם חגיגה מתוקה במיוחד שלא תשכח במהירה.
טלפון נייד: 052-6633833   צור קשר  |  מידע מורחב 

קייטרינג משהו מיוחדקייטרינג משהו מיוחד
קייטרינג משהו מיוחד, שירותי קייטרינג לאירועים, מאפשר גם לכם ליהנות ממבחר עצום של דוכני מזון לאירועי בר/בת מצווה. בואו להכיר את היצע דוכני המזון שיעשו לכם את האירוע!
טלפון נייד: 050-9007107 , 050-3884888   צור קשר  |  מידע מורחב 

לראש העמוד ^