בר/בת מצווה

ריקוד בת מצווה

אם אתם ובתכם מעוניינים שמסיבת בת המצווה שלה תכלול ריקוד שתבצע בעצמה, עומדת בפניכם האפשרות לרשום אותה למספר שיעורי ריקוד בת מצווה שמטרתם היא גם ללמוד את הצעדים וליצור כוריאוגרפיה מותאמת אישית, אך גם להקנות ידע, ניסיון וכמובן ביטחון.

אך בימינו כיוון שיש כלך כך הרבה סוגים וסגנונות ביניהם – פלמנקו, ברייק דאנס, היפ הופ, ג'אז, מודרני ורבים נוספים, רצוי קודם כל לערוך הכרות איתן ולאחר מכן להכיר גם את המורים שמספקים אותו. בפורטל בר/בת מצווה תוכלו למצוא מגוון רחב של אנשי מקצוע המעבירים שיעורי ריקוד לקראת אירועי בר/בת מצווה, בכל אזור בארץ, לסקור ולבחון מה כל אחד מהם מציע ולאחר מכן לבחור בהתאם להעדפות בידיעה שבחרתם מתוך הטובים בתחום.

 

 

ברייקדאנס - להקת הברוקלין בויזברייקדאנס - להקת הברוקלין בויז
ברוקלין בויז, להקת ברייקדאנס מקצועית, מאפשרת גם לכם ליהנות ממופע ריקוד מדליק ומקורי המותאם במיוחד לאירועי בר ובת מצווה. כנסו וגם אתם תוכלו ליהנות מהקצב הסוחף...
טלפון נייד: 073-7599135   מידע מורחב 

פוינט הפקות - ריקוד בת מצווהפוינט הפקות - ריקוד בת מצווה
לחברת ?פוינט הפקות? ניסיון של למעלה מ-15 שנה ביצירת והפקת ריקודים לאירועי בת מצווה. רקדניה המקצועיים של החברה וצוות המומחים יבנו עבור כלת בת המצווה ריקוד בכיכובה להצגתו באירוע בת המצווה.
טלפון נייד: 050-4000400   צור קשר  |  מידע מורחב 

קאזה פלמנקו - אטרקציה מיוחדת לבת מצווהקאזה פלמנקו - אטרקציה מיוחדת לבת מצווה
קאזה פלמנקו היא אטרקציה מיוחדת לבת מצווה, המאפשרת לכל אחת ואחת מכם ללמוד את ריקוד הפלמנקו לצורך מופע במה מרשים וייחודי במהלך האירוע.
טלפון נייד: 050-7522309   צור קשר  |  מידע מורחב 

לרקוד מהלב - תל אביבלרקוד מהלב - תל אביב
לרקוד מהלב, סטודיו מקצועי לריקוד, מזמין אתכם ליהנות ממגוון נרחב של שיעורים פרטיים במסגרתם תוכלו גם אתם לככב על רחבת הריקודים במהלך חגיגות בר/בת המצווה.
טלפון נייד: 052-2235941   צור קשר  |  מידע מורחב 

הצעד הנכון - חיפההצעד הנכון - חיפה
הצעד הנכון, בית הספר לריקוד המוביל בחיפה, מזמין אתכם לסדרת שיעורי ריקוד לקראת אירוע בר ובת המצווה. במהלך השיעורים תוכלו ליצור ריקוד בר/בת מצווה מקורי משלכם.
טלפון נייד: 052-8776659   מידע מורחב 

נור איל דאנס – אומנות המחול המזרחי נור איל דאנס – אומנות המחול המזרחי
נורית, רקדנית מקצועית, מורה כוריאוגרפית ויוצרת בתחום המחול המזרחי מעל 15 שנים, מתמחה בליווי והדרכה של בנות מצווה וכלות המעוניינות להפתיע בריקוד באירוע שלהן.
טלפון נייד: 050-8684492   צור קשר  |  מידע מורחב 

דן אודיז - ריקוד בת מצווה / בר מצווה - באר שבעדן אודיז - ריקוד בת מצווה / בר מצווה - באר שבע
הסטודיו של דן אודיז, סטודיו מוביל ללימודי ריקוד בבירת הנגב - באר שבע, מזמין אתכם ליהנות משיעורי ריקוד פרטיים במסגרתם יורכב עבורכם ריקוד אישי לבר/בת מצווה.
טלפון נייד: 054-5850318   צור קשר  |  מידע מורחב 

בית הספר לריקוד של אורון דהן - יהודבית הספר לריקוד של אורון דהן - יהוד
אורון דהן, כוכב תכנית הטלוויזיה "רוקדים עם כוכבים" מזמין גם אתכם לחוויית ריקוד בלתי נשכחת במסגרת לימודי ריקוד לאירועי בר ובת מצווה.
טלפון: 03-6766550   צור קשר  |  מידע מורחב 

הסטודיו לריקוד - שרון שדה - פתח תקווההסטודיו לריקוד - שרון שדה - פתח תקווה
שרון שדה הינו סטודיו לריקוד הממוקם בפתח תקווה. בין יתר שירותי הסטודיו תוכלו ליהנות מיצירת ריקוד פרטי לכוכב או כוכבת האירוע, וכל זאת במסגרת שיעורים פרטיים בכל סגנונות הריקוד הנדרשים על ידי מזמין השירות.
טלפון: 03-9236753   צור קשר  |  מידע מורחב 

SK Dance Academy אקדמיה לריקוד - תל אביבSK Dance Academy   אקדמיה לריקוד - תל אביב
Sk האקדמיה לריקוד בתל אביב מאפשרת לכם ללמוד ריקוד הנבנה במיוחד עבורכם לצרכי הצגתו במהלך האירוע. בניית הריקוד מותאמת באופן אישי לכל נער בר מצווה ולכל נערת בת מצווה.
טלפון: 03-5189000  טלפון נייד: 052-6868788   צור קשר  |  מידע מורחב 

סטודיו LIFE - הוד השרון / כפר סבאסטודיו LIFE - הוד השרון / כפר סבא
סטודיו LIFE, המרכז הגדול ביותר באזור השרון ללימודי מחול, ג'אז ואומנויות הבמה, מזמין גם אתכם לסדרת מפגשי ריקוד ותנועה במהלכן ניצור עבורכם כוריאוגרפיה מופלאה לריקודי בר/בת המצווה.
טלפון: 09-7405996 מאיה אדיב / נירה שירזי  טלפון נייד: 054-4214631 שביט קרמר-זילברמן   צור קשר  |  מידע מורחב 

E-motion בית הספר לריקוד - רמת גןE-motion בית הספר לריקוד - רמת גן
אצלנו בבית הספר לריקוד E-MOTION, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות ריקוד במהלך אירועי בר/בת המצווה. זה הזמן להפתיע את כולם ולפצוח בריקוד לבת מצווה/בר מצווה.
טלפון: 077-5418808  טלפון נייד: 054-5418819   צור קשר  |  מידע מורחב 

סטודיו למחול טלי תבור - תל אביבסטודיו למחול טלי תבור - תל אביב
סטודיו טלי תבור, סטודיו ריקוד מוביל לאירועים והפקות, מזמין גם אתכם ליהנות ממופע ריקוד לבת מצווה/בר מצווה במסגרתו אתם הרקדנים הראשיים.
טלפון נייד: 052-3252978   צור קשר  |  מידע מורחב 

לראש העמוד ^