בר/בת מצווה

בר/בת מצווה התנדבות בקהילה

 פורטל ברבת מצווה הינו פורטל מקצועי העוסק בכל עולמות התוכן לאירוע ברבת המצווה. כחלק בלתי נפרד מהעשייה הענפה שלנו בתחום אירועי ברבת המצווה, אנו משיקים בימים אלו פרויקט חברתי חשוב במסגרתו נערי ונערות המצווה מצטרפים לפעילות התנדבותית למען הקהילה. זה הזמן שלכם, חברות, ארגונים ועמותות שונות לקחת חלק בפרויקט החשוב והחברתי שלנו.

"יצאת כוכב" למען עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר"יצאת כוכב" למען עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר
חוגגים בר/בת מצווה בקרוב? מחפשים דרך מיוחדת לתרום לקהילה? הצטרפו עכשיו לפרויקט "יצאת כוכב" של עמותת "ילדים שלנו", וגם אתם תוכלו להעניק חיוך גדול והמון רגעי שמחה לעשרות ילדים חולים !
טלפון: 03-9217880   צור קשר  |  מידע מורחב 

ארגון לתת - לתת זה לקבל בגדולארגון לתת - לתת זה לקבל בגדול
להתנדב עם ארגון לתת, עזרה באיסוף מזון בכל הארץ לטובת משפחות נזקקות.
 צור קשר  |  מידע מורחב 

לאורו נלך - מרכז חינוכי להתנדבותלאורו נלך - מרכז חינוכי להתנדבות
ביום בו הופכים הנערים והנערות להיות חלק מכלל ישראל, מהווה היציאה להתנדבות ביטוי נוסף להתבגרותם וממחישה כיצד הנתינה יכולה להיות לא רק סיסמא אלא דרך חיים.
טלפון נייד: 052-4700930   צור קשר  |  מידע מורחב 

פורטל ברבת מצווה הינו פורטל הגדול והמקצועי ביותר בתחום אירועי בר ובת המצווה. כחלק מהעשייה השוטפת שלנו בתחום אירועי המצווה, אנו פועלים לאורך כל השנה גם במסגרות התנדבותיות למען הקהילה. בימים אלו אנו משיקים פרויקט חברתי חשוב במסגרתו יכולים חברות מסחריות, עמותות חברתיות וארגונים קהילתיים לרתום את נערי ונערות בת המצווה למען פעילות התנדבותית לקהילה.

הפרויקט החברתי של פורטל ברבת מצווה, מאפשר לכל אחד ואחת מכם לתרום את חלקו באינספור פעולות התנדבותיות למען הקהילה, החל מחלוקת מזון לנזקקים, דרך שיפוץ דירות לאוכלוסייה המבוגרת ועד לניקיון חופי ים ומרחבים ציבוריים.

במידה וגם אתם מנהלים פרויקט חברתי, או במידה וגם אתם עוסקים בתחומי התנדבות למען הקהילה, זה הזמן ליצור עימנו קשר ישיר, וביחד נמנף את הפעילות החברתית או ההתנדבותית שלכם.

אנחנו בפורטל ברבת מצווה רואים בתרומה לקהילה כערך עליון בחיים, ולצורך כך, אנו מעמידים לרשותכם את כל הקשרים הענפים שלנו עם גורמים שונים מהעולם העסקי והחברתי במדינת ישראל.

הפעילות החברתית והתנדבותית אשר תתקיים על ידינו ועל ידיכם, ייושמו באמצעות נערי בר מצווה ונערות בת מצווה הפעילים בפורטל זה. במקביל, אנו נעודד את הפעילות ההתנדבותית במסגרת פרסום באפיקי המדיה השונים, ובראשם בפורטל זה.

לתת מכל הלב!
אנחנו בפורטל ברבת מצווה מאמינים שנתינה מכל הלב היא הדרך לחברה מתוקנת ומודרנית. אנחנו בפורטל ברבת מצווה מאמינים שמי שנותן מקבל בחזרה, ובעיקר הוא מקבל סיפוק אדיר, אותו לא ניתן להמיר באף תחושה אחרת.

זה הזמן שלכם, חברות, ארגונים ועמותות מכל קצוות הארץ, לפנות אלינו באופן ישיר, וביחד נשנה את פני החברה בישראל. אנחנו מאמינים שכל שינוי מתחיל מצעד קטן, וזה הזמן לעשות את אותו הצעד. ביחד נצא למסע שכולו נתינה!

לראש העמוד ^