בר/בת מצווה

בר מצווה בכותל רעיונות

עומדים לקיים טקס בר מצווה בכותל המערבי? זה הזמן להיחשף למגוון רעיונות אותן ניתן ליישם במסגרת הביקור המשפחתי שלכם בירושלים. בשורות הבאות תוכלו למצוא מגוון רעיונות לקיום פעילויות משפחתיות משותפות בירושלים, אותן ניתן לקיים לפני או אחרי טקס העלייה לתורה המרגש בכותל המערבי.

גבעת התחמושתגבעת התחמושת
בדרך לכותל או אחרי, אחר עם פעילות חינוכית ומעשירה אותה תוכלו לקיים במסגרת הבילוי המשפחתי המשותף שלכם בירושלים? במקום אולם לאירוח לארוחת בוקר אטו צהריים.
טלפון: 073-7585197   מידע מורחב 

סיור במנהרות הכותל סיור במנהרות הכותל
הכי קרוב לכותל ומרתק, סיור לאחר טקס העליה לתורה בכותל במנהרות הכותל.
טלפון: 5958*   מידע מורחב 

סיורים בעיר העתיקה סיורים בעיר העתיקה
סיור בעיר העתיקה עם כל בני המשפחה במוקדי תיירות ומורשת הממתינים גם לכם ברחבי העיר העתיקה.
 מידע מורחב 

מוזיאון מגדל דוד - המוזיאון לתולדות ירושלים - ירושליםמוזיאון מגדל דוד - המוזיאון לתולדות ירושלים - ירושלים
טיולי משפחות במסגרת טקס בר המצווה בכותל במגדל דוד.
טלפון: 02-6265321   צור קשר  |  מידע מורחב 

סיור חומות ירושליםסיור חומות ירושלים
סיורים מודרכים לאורך טיילת החומות של העיר העתיקה.
 מידע מורחב 

טיילת ארמון הנציב טיילת ארמון הנציב
נוף פנוראמי ועוצר נשימה הכולל את נופי העיר העתיקה, נופי הר הזיתים ונופי מדבר יהודה. תוכלו ליהנות מתצפית מרהיבה על רבים מחלקיה המערביים של ירושלים.
 מידע מורחב 

עזרת ישראל - טקסים באווריה שוויונית ומכבדת בכותלעזרת ישראל - טקסים באווריה שוויונית ומכבדת בכותל
אנו נמצאים כיום בעיצומו של תהליך הקמתה של "עזרת ישראל"- עזרה בה ניתן יהיה לקיים טקסי בר ובת מצווה בכותל של כל המשפחה יחד. העזרה פתוחה לציבור הרחב בכל שעות היום - וניתן לקיים שם טקסים גם ללא תיאום, התיאום על מנת לקבל סיוע עם ספר תורה וסידורים.
טלפון: 02-5658000   צור קשר  |  מידע מורחב 

קיום טקס העלייה לתורה בכותל המערבי במסגרת אירוע בר המצווה הוא ללא ספק אחד הרגעים הכי מיוחדים והכי מרגשים במהלך חייה של כל משפחה ומשפחה. בנוסף לטקס העלייה לתורה בכותל המערבי, ריכזנו עבורכם מגוון רעיונות לפעילות משפחתית מהנה וחווייתית במסגרת הביקור המשפחתי בבירת ישראל לנצח- ירושלים.
•    סיור במנהרות הכותל- המסע המרתק המתרחש מתחת לפני האדמה, מאפשר לכל אחד ואחת מבני המשפחה ליהנות ממסע מרתק אל תקופת ימי בית שני. כיום, תוכלו ליהנות מסיורים מודרכים המתקיימים לאורך כל שעות היום במנהרות הכותל ובתיאום מראש.

•    סיור בעיר דוד- עיר דוד הסמוכה אל הכותל המערבי מאפשרת לבני המשפחה ליהנות מסיור רגלי מרתק החושף את עוצמתו של דוד המלך. במקום תוכלו ליהנות גם מסרט תלת מימד החושף את בני המשפחה לאורח החיים של המשפחה היהודית בימי דוד המלך.

•    סיור בעיר העתיקה וברובע היהודי- משפחות הבוחרות לקיים טקס עלייה לתורה בכותל המערבי במסגרת חגיגות בר המצווה, יכולות ליהנות מסיור תהלוכה היוצא מהרובע היהודי דרך העיר העתיקה היישר אל מבואות הכותל המערבי. את התהלוכה המשפחתית ניתן לקיים באמצעות להקת מתופפים ונגני רחוב נוספים.
בנוסף, ניתן לקיים סיור משפחתי במוזיאון ישראל, גן החיות התנ"כי, כנסת ישראל ועוד מגוון נרחב של אתרים היסטוריים הממוקמים בירושלים. כמו כן, עומדות לרשותכם מסעדות וגני אירועים בהם תוכלו לארח את כל בני המשפחה לארוחת בר מצווה חגיגית במיוחד!

לראש העמוד ^