בר/בת מצווה

בר מצווה בצפת

אין הרבה אירועים מרגשים וחשובים כמו בר מצווה – הנער הצעיר הופך פתאום לגבר קטן, בן 13. כל האורחים מתכנסים לשמוח בשמחתו, המשפחה המורחבת והחברים, כולם לבושים בבגדים הכי יפים שלהם, המוזיקה מרגשת וחתן בר המצווה שמח עד הגג.

קחו את כל הפרטים האלה ותחברו אותם עם צפת המדהימה. בר מצווה בצפת, בסמטאות העתיקות הקסומות שלה, יעשו את האירוע המיוחד הזה לבלתי נשכח עבור האורחים ובמיוחד עבור חתן האירוע. בפורטל בר/בת מצווה תוכלו למצוא את כל המידע שקשור להפקת אירועי בר המצווה בצפת, כך שהאירוע יהיה קסום, כפי שהוא אמור להיות.

 

ענתי הפקות - בר מצווה בצפתענתי הפקות - בר מצווה בצפת
טקס בר מצווה ייחודי, מרגש ובלתי נשכח, המשלב סיור בעיר צפת ותוכנית מיוחדת השמה דגש על חתן בר המצווה.
טלפון נייד: 052-3372300   צור קשר  |  מידע מורחב 

נעם - אירוע יהודי ייחודי בצפתנעם - אירוע יהודי ייחודי בצפת
מחפשים מקום לחגיגת בר מצווה מיוחדת? צפת היא המקום המושלם לאירוע שלכם: סמטאות קסומות, תהלוכה מלכותית, בית כנסת עתיק ויפהפה, מוזיקה והמון שמחה.
טלפון: 04-6974615  טלפון נייד: 058-5977050, 052-5977050   צור קשר  |  מידע מורחב 

הסמטאות הקסומות, הנוף הציורי, אתרי ההיסטוריה והמורשת, בתי התפילה המהודרים, המסעדות המפנקות, ומעל הכול האווירה הנעימה והפסטורלית, כל אלו ועוד הופכים את סיורי בר מצווה בצפת לאירוע משפחתי מרגש ורב עוצמה.

בר מצווה בצפת הינו אירוע המותאם לכל משפחה המעוניינת לקיים את טקס העלייה לתורה של בנה במסגרת יום כיף המותאם לכל אחד ואחת מבני המשפחה. ברחבי צפת עומדים לרשותכם עשרות בתי כנסת מרשימים בהם תוכלו לקיים את טקס בר התפילה והנחת התפילין, ולאחר מכן, תוכלו להמשיך את הסיור החלומי שלכם בסמטאות הקסומות של העיר.

צפת- בירת הגליל העליון ואחת מארבע ערי הקודש לעם היהודי!

העיר צפת הממוקמת על פסגות הרים בגובה ממוצע של 850-900 מטר, מעמידה לרשותכם תפאורת נוף קסומה ומרהיבה לאורך כל הסיור בה. מפסגות ההרים בצפת תעלה לנגד עיניכם תפאורת נוף הכוללת בין היתר את ימת הכנרת ורכס הרי מירון.

בכל אחת מסמטאותיה של העיר העתיקה בצפת, תוכלו למצוא אתרי מורשת והיסטוריה של העם היהודי מסוף ימי הביניים ועד לתקופה הנוכחית. בנוסף, תוכלו למצוא מגוון נרחב של בתי קפה, מסעדות, חנויות מזכרות ומתחמי אומנות ויצירה, אשר יעשירו את הסיור המשפחתי שלכם בעיר.

בקטגוריית בר מצווה בצפת העומדת לרשותכם באתר, תוכלו למצוא מגוון נרחב של אפשרויות בילוי ופנאי במסגרת קיום טקס בר מצווה בעיר צפת.  כנסו עכשיו לעמודי הקטגוריה והרכיבו את הסיור המופלא שלכם בעיר הנחשבת לאחת מארבע ערי הקודש של העם היהודי לדורותיו.

 

לראש העמוד ^