בר/בת מצווה

איפור לבת מצווה

מתרגשת לקראת האירוע הגדול? זה הזמן להתחיל לתכנן את מראה האיפור שלך במהלך האירוע. איפור לבת מצווה מיועד גם לבנות המצווה, גם לאחיותיהן וגם לאימהות. האיפור עצמו מותאם בקפידה לצבע השמלה או הבגד החגיגי, לגוון העור, לתסרוקת ולמראה עור הפנים. בשורות הבאות תמצאי מידע חיוני אודות איפור מקצועי לבת המצווה.
לירון אזולאי - איפור ותסרוקות לבת מצווהלירון אזולאי - איפור ותסרוקות לבת מצווה
חוגגת בת מצווה בקרוב? זה הזמן להכיר את שירותי האיפור ועיצוב השיער של לירון אזולאי, מאפרת ומעצבת שיער מקצועית המתמחה באיפור ועיצוב שיער לבנות המצווה.
טלפון נייד: 050-7911181   צור קשר  |  מידע מורחב 

אורית אשקלון - איפור מקצועיאורית אשקלון - איפור מקצועי
חגיגת בת המצווה של בתך מתקרבת וההכנות בעיצומן... זוהי ההזדמנות שלה לראות את עצמה מאופרת בידי מאפרת מקצועית, וליהנות ממתנת יום הולדת מרגשת ומהנה.
טלפון נייד: 054-6663746   צור קשר  |  מידע מורחב 

ורד דנטס - מאפרתורד דנטס - מאפרת
ורד דנטס, מאפרת מקצועית, בוגרת בית הספר הגבוה למקצועות האיפור, איל-מיקאג', תאפר אותך, כלת בת המצווה, תוך הדגשת נתונייך הטבעיים.
טלפון נייד: 054-6223828   צור קשר  |  מידע מורחב 

סטודיו YAYA - ראשון לציון
סטודיו YAYA הינו סטודיו ייחודי מסוגו המתמחה במתן שירותי יופי, סטייל וטיפוח לבנות המצווה. אצלנו תוכלו ליהנות גם משירותי איפור ועיצוב תסרוקות לקראת האירוע.

שלי סטייל - רמת גן
בואו להתאפר אצל שלי הסטייליסטית. שלי תאפר אתכן באיפור מיוחד המתאים לגיל הנעורים. עם שלי תהפכו לנסיכות ותזכו לעור פנים נקי וזוהר.
טלפון נייד: 054-2626869   צור קשר  | 

איפור מקצועי לבת המצווה הוא מרכיב מרכזי בהפיכת נערת בת המצווה לכוכבת הגדולה של הערב או האירוע. איפור לבת מצווה מומלץ לבצע אך ורק אצל מאפרת מקצועית, המקפידה להתאים את סגנון האיפור לתלבושת החגיגית, לגוון העור, לתסרוקת, לתכשיטים שתענדי עלייך, ובעיקר למבנה הפנים ומראה עור הפנים. בנוסף, הזמנת מאפרת מקצועית לצרכי איפור לאירוע, מעניקה לכל אחת ואחת מכן תחושה חגיגית ומרגשת, וכל זאת רק מספר שעות לקראת האירוע הגדול.

תהליך האיפור לבת מצווה מתבצע מספר שעות לפני האירוע, וזאת לאחר שכבר ארגנת את השיער, התרחצת והתבשמת. איפור מקצועי לבת המצווה אורך כשעה, ולכן חשוב לתאם ולתכנן את הזמנים בצורה כזו שתאפשר למאפרת המקצועית להעניק לך את האיפור המושלם שיהפוך גם אותך לנסיכה אמיתית לקראת הערב המושלם. כיום, ניתן להשיג מוצרי איפור המותאמים לכל סוגי העור, ובחלק מהמקרים, מבצעת המאפרת המקצועית גם טיפולי ניקוי פנים לפני הליך האיפור, וזאת על מנת להשלים עבורך את המראה הזוהר, היוקרתי והמרענו לו את ראויה.

לראש העמוד ^