בר/בת מצווה

תסרוקות לבת מצווה

חגיגת הבת מצווה הולכת וקרבה? זה הזמן להתחיל לתכנן את התסרוקת הייחודית שתלווה אותך ביום המיוחד. כידוע, בת המצווה היא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי כל נערה, וכיאה לאירוע חשוב וחד פעמי, את חייבת להיראות במיטבך מכף רגל ועד ראש. תסרוקות לבת מצווה יעניקו לך את המראה הנסיכי לו את ראויה.

לירון אזולאי - איפור ותסרוקות לבת מצווהלירון אזולאי - איפור ותסרוקות לבת מצווה
חוגגת בת מצווה בקרוב? זה הזמן להכיר את שירותי האיפור ועיצוב השיער של לירון אזולאי, מאפרת ומעצבת שיער מקצועית המתמחה באיפור ועיצוב שיער לבנות המצווה.
טלפון נייד: 050-7911181   צור קשר  |  מידע מורחב 

סטודיו YAYA - ראשון לציון
סטודיו YAYA הינו סטודיו ייחודי מסוגו המתמחה במתן שירותי יופי, סטייל וטיפוח לבנות המצווה. אצלנו תוכלו ליהנות גם משירותי איפור ועיצוב תסרוקות לקראת האירוע.

שלי סטייל - רמת גן
שלי הסטיליסטית תתאים לכן למבנה הפנים ולטוטאל לוק , תסרוקות המתאימות לנערות - בייביליס, הגבהה, הרמות , צמות וכל מה שתבחרו.
טלפון נייד: 054-2626869   צור קשר  | 

עיצוב שיער לקראת אירוע חשוב ומשמעותי כמו חגיגת בת המצווה שלך, חייב להתבצע על ידי מעצבי שיער מיומנים ומנוסים, שכבר סירקו וסידרו את השיער לעשרות ואף מאות נערות בת מצווה. בניגוד לעיצוב שיער אצל נשים בוגרות, תסרוקות לבת מצווה חייבות להתאים למראה קליל, נערי וצעיר. המראה הכללי בעיצוב שיער לנערות בת המצווה חייב להיות מעוצב, מסורק ומסוגנן בקווים נקיים ומסודרים המותאמים לאופי השיער שלך, ובעיקר מותאמים להופעה הכללית שלך במהלך האירוע.

הזמנת תור לעיצוב שיער לקראת האירוע חייבת להתבצע מספר ימים ואף שבועות ממועד האירוע. עיצוב שיער לבנות מצווה אורך בממוצע בין שעה לשעתיים, ולכן את חייבת לפנות זמן בלוח הזמנים הצפוף ביום האירוע. ברוב המקרים, עיצוב תסרוקות לבת מצווה מתבצע בבוקר יום האירוע. כאשר את מגיעה למעצב השיער ביום האירוע מומלץ להביא איתך את השמלה אותה תלבשי באירוע או לפחות תמונה של השמלה, וזאת על מנת שמעצב השיער יוכל להתאים את התסרוקת המרהיבה שלך להופעה הכללית שלך ביום האירוע.

לראש העמוד ^