בר/בת מצווה

בר מצווה בבית כנסת

מתכננים בר מצווה מיוחדת וחגיגית לבנכם? הכירו את פורטל בר / בת מצווה, האתר המקיף בתחום, אשר מציע לכם מגוון המלצות לבחירות השונות בהפקת האירוע: אולמות אירועים, מועדונים לבני נוער, בתי כנסת, קייטרינג, צלמים, מוסיקה ועוד מגוון אטרקציות מיוחדות ומפתיעות.

הנכם מוזמנים לשוטט בפורטל ולתכנן את האירוע המושלם שלא ישכח במשך זמן רב.

 

נתנאל כהן - הפקת בוקר ייחודית ל-"עלייה לתורה" בבית כנסת נתנאל כהן - הפקת בוקר ייחודית ל-"עלייה לתורה" בבית כנסת
הפקת בוקר ייחודית ל-"עלייה לתורה" בבית כנסת / בית מלון / אולם ארועים עם הזמר, החזן והמנחה נתנאל כהן.
טלפון: 073-7575855   צור קשר  |  מידע מורחב 

בית ילין - מוצאבית ילין - מוצא
בית ילין, מתחם אירוח פסטורלי הממוקם בעמק מוצא על כביש 1 בדרך לירושלים, תוכלו למצוא גם מתחם אירוח אינטימי ומרגש וגם בית כנסת פעיל בו תוכלו לקיים את טקס העלייה לתורה.
טלפון: 02-5345443   מידע מורחב 

בית הכנסת היכל מרדכי - הרצליהבית הכנסת היכל מרדכי - הרצליה
היכל מרדכי, בית כנסת ואולם אירועים בהרצליה, מזמין אתכם ליהנות מאירועי בר מצווה מיוחדים המשלבים בין טקס העלייה לתורה לחוויית אירוח מושקעת באווירה משפחתית.
טלפון: 073-7576271   מידע מורחב 

אפרת הפקות - אסף שפר - זמר חזן ופייטןאפרת הפקות - אסף שפר - זמר חזן ופייטן
חוגגים בר מצווה? עומדים לקיים טקס עלייה לתורה? אסף שפר, חזן ופייטן מקצועי ומנוסה, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויה יהודית אותנטית מרגשת ובלתי נשכחת
טלפון נייד: 052-8523352   צור קשר  |  מידע מורחב 

בית הכנסת היכל מאיר - תל אביבבית הכנסת היכל מאיר - תל אביב
אנו מזמינים אתכם לחגוג עמנו את אירוע בר המצווה וליהנות מחוויה רוחנית מדהימה, הכוללת גם הפקה מלאה והתמקדות בפרטים הקטנים.
טלפון: 073-7576279  טלפון נייד:   מידע מורחב 

בית הכנסת קיסריה - קיסריהבית הכנסת קיסריה - קיסריה
בית הכנסת העתיק בקיסריה, אחד מהיכלי התפילה היפים בישראל, מזמים אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מגוונים המשלבים בין אירועי בר מצווה לטקסי עליה לתורה.
טלפון: 073-7594743   מידע מורחב 

הפקת אירוע בר מצווה בבית הכנסת

בנכם הצעיר מגיע למצוות, אתם מתרגשים מהמעמד, והוא מאושר ומעוניין לחגוג עם חבריו ובני משפחתו. לצד המסיבות והאירועים, ישנה דרך נהדרת לחגוג את האירוע, והיא לקיים את טקס בר המצווה בבית הכנסת.

מלבד העלייה לתורה, ניתן לערוך בבית הכנסת קבלת פנים לכלל המשפחה והחברים, ארוחה חגיגית ואף לברך את הנער הצעיר. זוהי דרך מקסימה וייחודית לחגוג, תוך כדי שמירה על המסורת והנאה מצהרי יום שבת אינטימיים ומרגשים.

לצד המעמד המרגש, ניתן גם לחגוג בגדול במסיבה בשעות הערב, למשל באולם אירועים יוקרתי או במועדון המתאים במיוחד למסיבת בר או בת מצווה. שילוב של שני אלו יפיק עבור הנער הצעיר אירוע בר מצווה מרגש ובלתי נשכח.

 

עלייה לתורה בבית כנסת

לראש העמוד ^