בר/בת מצווה

תא צילום

תא צילום הוא יותר כמו אולפן צילום נייד, שיכול לספק לכל האורחים מזכרת מרגשת במיוחד מהאירוע, וחוויה מהנה מאד לכל הגילאים - החל מהחברים שיכנסו אל עמדת צילום, ועד לסבא והסבתא שם ייהנו בתוך תא צילום
פלאשבוקס - תא צילום לאירועיםפלאשבוקס - תא צילום לאירועים
חברת פלאשבוקס מאפשרת גם לכם ליהנות מחוייה מיוחדת - תא צילום מגניב ומדליק לאירועי בר/בת מצווה.
טלפון: 073-7594418   מידע מורחב 

גרין בוקס - מסך ירוק לאירועיםגרין בוקס - מסך ירוק לאירועים
גרין בוקס - סטודיו נייד לאירועי בר/בת מצווה, המאפשר לכם ליהנות מחוויה קולנועית גדולה מהחיים לאורך כל האירוע.
טלפון: 03-7621550   צור קשר  |  מידע מורחב 

קרמבו הפקות - קיר ירוקקרמבו הפקות - קיר ירוק
חוגגים בר/בת מצווה? רוצים ליהנות מהאטרקציה הכי מלהיבה בענף אירועי בר/בת המצווה? זה הזמן להכיר את הקיר הירוק של קרמבו החברה המובילה בישראל בתחום האטרקציות לאירועים.
טלפון: 073-7594418   מידע מורחב 

תא צילום לאירוע בר ובת המצווה שלכם - כאשר אתם מתחילים להפיק אירוע בר מצווה או בת מצווה, מה יכול להיות תוספת נאה יותר מאשר תא צילום? תא צילום שונה באופן מהותי מעמדות הצילום שאתם אולי מכירים מהמרכזים המסחריים. למעשה, תא צילום הוא יותר כמו אולפן צילום נייד, שיכול לספק לכל האורחים מזכרת מרגשת במיוחד מהאירוע, וחוויה מהנה מאד לכל הגילאים - החל מהחברים שיכנסו אל עמדת צילום, ועד לסבא והסבתא שם ייהנו בתוך תא צילום. 

איך זה עובד בתוך תא צילום? ברגע שנכנסים אל תא צילום, צריך בסך הכל לעמוד מול המצלמה, כאשר על המסך יש כיוון מדויק להיכן צריך להסתכל, לוחצים על הכפתור - ומצטלמים! מכיוון שכאמור מדובר בסוג של אולפן צילום נייד, הרי שבתוך תא צילום אפשר גם להוסיף כל מיני אלמנטים משעשעים ומצחיקים במיוחד - פאות, עניבות, משקפיים ענקיים, ואפילו איפור יוצא דופן אפשר להניח בתוך תא צילום. בסופו של דבר, כך  עם תא צילום אתם יוצרים מזכרת משעשעת במיוחד לכל האורחים שלכם, שיוכלו לקחת אליהם את התמונות עם מזכרת מיוחדת מהאירוע.

עכשיו רק ליצור קשר - אם אתם רוצים להזמין תא צילום, חשוב מאד ליצור קשר עם החברות אשר מפיקות אירועים, עם דגש כמובן על אירועי בר מצווה ובת מצווה. החברה תציב עבורכם תא צילום, תספק לכם גם אביזרים שונים, תסביר לכם איך מפעילים תא צילום, ובסופו של דבר גם תהיה שם כדי לתפעל את העמדה.

לראש העמוד ^