בר/בת מצווה

קוסם לבר בת מצווה

אין ילד, נער או מבוגר שלא אוהב לראות מופע קסמים וטלפתיה והזמנת קוסם לבת מצווה או בר מצווה יכולה לשדרג פלאים את האירוע ולרתק את האורחים הצעירים כמו גם המבוגרים יותר. זאת תוך ביצוע קסמים מרהיבים בשיתוף הקהל והילדים ומופעי טלפתיה מהפנטים ומרתקים וכמובן שבדרך כלל ניתנת תשומת לב מיוחדת לכלת או חתן השמחה.

 

קוסמים יהפכו את האירוע למהנה, חוויתי ומבדר, מעבר לכל דמיון, ובדף זה של הפורטל ריכזנו למענכם את מיטב העוסקים בתחום, אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים שמעלים מופעים מרתקים, אז כל מה שנשאר לכם לעשות זה לערוך הכרות, לקרוא קצת על כל אחד מהם ולהיכנס לדפי העסק של מי שמסקרנים ומרשימים אתכם לצורך קבלת מידע נוסף ויצירת קשר.

 

 

אסף ניסים - מופע טלפתיה - נגן המחשבותאסף ניסים - מופע טלפתיה - נגן המחשבות
. אסף ניסים –נגן המחשבות, מעמיד לרשותכם מופע מקורי וייחודי המשלב קריאת מחשבות באמצעות נגינה על כלי נגינה שונים. יש דברים שאתם חייבים לראות בשביל להאמין...
טלפון נייד: 052-3591673   צור קשר  |  מידע מורחב 

ליאור רוכמן - אמן בידור על חושי ליאור רוכמן - אמן בידור על חושי
הפכו את חגיגת בר/בת המצווה שלכם למדהימה כשתוסיפו לה את מופע הקסמים ואומנות החושים של ליאור רוכמן שייצור עבורכם חוויה שאין דומה לה, ויתרום רבות להצלחת האירוע.
טלפון: 077-5567754  טלפון נייד: 052-2320025   צור קשר  |  מידע מורחב 

אורי אשכנזי OMG - מנחה בשילוב קסמים והומוראורי אשכנזי  OMG - מנחה בשילוב קסמים והומור
אורי אשכנזי OMG מזמין גם אתכם ליהנות ממופע בידור לכל המשפחה בשילוב הנחייה אירועים ותרגילי קסמים מדהימים במופע שכולו הומור!
טלפון נייד: 052-2624043   צור קשר  |  מידע מורחב 

אלחנן בר - אומן אשליותאלחנן בר - אומן אשליות
אלחנן בר הוא אומן אשליות המעמיד לרשותכם מופע במה מדהים לאירועים. מופע הבמה משלב להטוטי קרקס לצד מופע אש מרהיב שיטריף לכם את האירוע.
טלפון נייד: 052-4817781   צור קשר  |  מידע מורחב 

גיא הקוסםגיא הקוסם
גיא הקוסם מערוץ הילדים (לשעבר) ומהספינה "הנסיכה מהקריביים" – עכשיו באירוע שלכם! בואו לחגוג אירוע בר/ת מצווה עם אטרקציה של קוסם המסתובב בין האורחים שלכם, מקסים ומבדר אותם בזמן קבלת הפנים!
טלפון: 03-5466659  טלפון נייד: 052-5458585   צור קשר  |  מידע מורחב 

גל בן מאיר -מופע טלאפתיה בידוריגל בן מאיר -מופע טלאפתיה בידורי
אתם מוזמנים ליצור קשר עם גל בן מאיר, וגם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם ולאורחים שלכם חוויה קסומה במהלך האירוע....
טלפון נייד: 054-8761519   צור קשר  |  מידע מורחב 

לראש העמוד ^