בר/בת מצווה

קולומבוס - רעננה

מסעדת קולומבוס ברעננה משיקה את חדרי ה-VIP לאירוח אירועים קטנים ואינטימיים, ומזמינה גם אתכם לחגוג את אירועי בר ובת המצווה באווירה משפחתית, כיפית ורגועה.

מסעדת קולומבוס-אירועים ממוקמת בקניון עזריאלי- רעננה והיא משלבת בתוכה חמישה מתמחי אירוח נפרדים הכוללים גם צמד חדרי VIP המיועדים לאירוח אירועים עד 50 איש כא. חדרי ה-VIP במסעדה הינם חדרי אירוח מאובזרים הכוללים בין היתר: מערכות ישיבה מפנקות, מערכות הגברה ותאורה מתקדמות ומערכות הפקה בהתאמה אישית, לרבות, מקרן ענק להקרנת קליפים ומצגות.

חוויית האירוח בכל אחד מחדרי ה-VIP שלנו מאפשרת לכם ליהנות מתפריטי אירוח מענגים, כשרים למהדרין, המבוססים על מנות הדגל האהובות והפופולאריות של מסעדת קולומבוס, אחת מהמסעדות האהובות ביותר באזור השרון.

צוותי האירוח והניהול של המסעדה ילוו גם אתכם לאורך שלבי התכנון וההפקה של האירוע, ויעמידו לרשותכם את כל השירותים המקצועיים ביותר בדרך להצלחת האירוע.

אנו מזמינים גם אתכם לבקר אותנו עוד היום ולהיחשף מקורב למגוון אפשרויות האירוח העומדות לרשותכם אצלנו. לרגל ההשקה אנו מעניקים מתנה מיוחדת לכל אירוע: הצבת שולחנות משחק או צילום מגנטים במתנה!

 

יצירת קשר

טלפון:073-7569383