בר/בת מצווה
חיפוש תחום

אטרקציה - מתקנים מתנפחים לאירועים

אחרי שנים של התמחות בתכנון, ארגון והפקת אירועים יוצאי דופן במקוריותם, בייחודיותם ובעוצמות וכמויות הכיף שבהם פיתחה אטרקציה את חווית המתנפחים לאירועים שכמוה טרם נראתה בארץ.

המומחים של אטרקציה ילוו אתכם באופן אישי, צעד אחר צעד, בתכנון וביצירת האירוע המושלם והמותאם אישית לכם ולהעדפותיכם.

ביום האירוע כל שייוותר לכם הוא לבלות עם יקיריכם בעוד צוות המקצוענים של אטרקציה יגיע טרם הזמן למקום האירוע עם המתקנים המתנפחים המרשימים ביותר, המרהיבים ביותר והיפים ביותר שתראו. בהתאם לתכניות הפרטניות שסוכמו עמכם באופן אישי יקים הצוות את מתחם המתקנים המתנפחים ויאפשר לכם להעניק מתנה חד פעמית לילדים או לנוער החוגג.

אבל למה רק לחשוב יבש? אטרקציה מתמחה בהקמת מתחם מתקנים מתנפחים גם בבריכה! השילוב המושלם של מים ובריכה עם שעות של כיף על מתקנים מתנפחים הופך את האירוע לפסטיבל של אושר שיגרום לאורחים שלכם לא לעזוב לעולם!

תוך תיאום עם אנשי אטרקציה תוכלו ליהנות מחוויה מופלאה זו במרחבים פתוחים, בפארקים ציבוריים, על חוף הים, בפארק השכונתי או בכל מקום אחר!

עם אטרקציה תוכלו להיות רגועים – לא רק שמתחם המתקנים המתנפחים יהיה מוכן במועד ובזמן שביקשתם, לא רק שהמתנפחים שישדרגו לכם את האירוע יהיו המרשימים והיפים ביותר שראיתם וקרוב לוודאי שתראו, אלא גם מבחינה בטיחותית תוכלו להיות רגועים. אטרקציה מחזיקה בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים בנוסף על ביטוח צד ג' לכל מקרה שלא יבוא.

אז בואו לנפח את הכיף למימדים חדשים, תנו לאטרקציה את האירוע להרים!

מגוון המתנפחים שברשותנו:

השור הזועם , קיר טיפוס קומנדו

חדש !!! שווי משקל ספיידרמן

חדש !!!כלוב השרדות

חדש !!!ספינת שודדי הקריביים "היחידה בארץ"

מסלול מכשולים מתנפח משולב מגלשה ובובות מתנפחות.

טירות מתנפחות , גשר צף /אטלנטיק

מגלשות קצף ועוד......
 

יצירת קשר

טלפון:054-5857171