בר/בת מצווה

אטרקציה - מולטימדיה וסימולטורים לאירועים

מולטימדיה וסימולטורים לאירועים – מעלים את הכיף לרמות חדשות!

אין ספק שסף הריגוש של הילדים, של הנוער ואף של המבוגרים של היום עלה ואיננו כמו פעם. אירועים המתקיימים היום לא יכולים עוד להרשות לעצמם להסתפק באותן האטרקציות השגרתיות והבנאליות בהן התגאו אירועים עד היום..

תארו לעצמכם את ילדכם החוגג משחק בהנאה במהלך האירוע על קונסולת פלייסטיישן 3, Xbox או Wii. תארו לעצמכם את ילדכם המאושר חולק זאת בהנאה מרובה אף יותר עם חבריו המוזמנים שטרם ראו חוויה שכזו באף אירוע בחייהם. תארו לעצמכם את המבוגרים מצטרפים בהנאה למשחקים ומתחברים שוב לילד שבתוכם בין אם עם ילדיהם ובין אם בינם לבין עצמם. שילוב של קונסולות משחק המאפשרות חווית משחק המועצמת באמצעות מסכי פלזמה 42 אינץ' היא דרך מובטחת ומקורית ליצירת חוויה של כיף, מקוריות והתרגשות באירוע.

בנוסף על קונסולות המשחק המתקדמות מציעה אטרקציה שילוב של סימולטורים באירועים. מהיום זה אפשרי! תנו לאורחים שלכם להתחרות, לנסוע במהירויות דמיוניות וליהנות כפי שלא נהנו זמן רב באמצעות סימולטור מירוץ המכוניות של אטרקציה. ישובים בתוך סימולטור בצורת מכונית מרוץPLAYSEAT- , אוחזים בהגה ומרגישים את דופק ליבם מואץ, בטוח לחלוטין שהאורחים שלכם ידברו על האירוע זמן רב לאחריו. זאת, כלומר, אם תתנו להם לרגע להתחלף אתכם בסימולטור מרוץ המכוניות!

פנו למומחים של אטרקציה בכדי לבנות את חוויית האירוע המתאימה ביותר לכם ולאורחיכם ותזכו ליהנות מאירוע יצירתי ומקורי ברמות שעד היום ראיתם רק בסרטים.

לצפייה בסרטון, לחצו כאן

 

יצירת קשר

טלפון נייד:054-5857171