בר/בת מצווה

דודי בר שקד - קריקטוריסט

דודי בר שקד- אומן קריקטורות לאירועים

דודי בר שקד הוא אומן קריקטורות המעמיד לרשותכם 10 שנות ניסיון בתחום ציורי הקריקטורה לאירועים. דודי בר שקד למד במכללת בצלאל היוקרתית והוא בעל תואר FBA. כמו כן, הוא רכש מיומנויות וטכניקות ציור בבתי ספר מקצועיים באיטליה וצרפת.
 
השירותים המקצועיים של דודי בר שקד מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי קריקטורה לאירוע, החל מעיצוב הזמנות מלאות חן, דרך ציור קריקטורות של קהל האורחים באירוע ועד לציורים על גבי קאפה ענקית עליה יכולים האורחים לכתוב ברכות והקדשות לכוכב האירוע.
 
ציורי הקריקטורה של דודי בר שקד מתאפיינים בחן, הומור והן מדגישות את היופי של האורח או האורחת. כל אורח באירוע שלכם יוכל ליהנות מציור קריקטורה אישי המוענק לו על גבי נייר איכותי ועבה בצירוף הקדשה אישית. כל ציור במהלך האירוע אורך בין 3  ל- 4 דקות, דבר המאפשר לכל אורח ואורחת באירוע ליהנות מציור קריקטורה אישי משלו.
 
בנוסף לשירות המקצועי, דודי בר שקד מקפיד על מתן שירות אישי וסבלני לכל אחד ואחת מהאורחים שלכם. השירות מוענק לאורך כל ימות השבוע (כולל סופי שבוע), והוא ניתן בכל חלקי הארץ. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי, זה הזמן להכיר את אומן הקריקטורות המקצועי ביותר בישראל- דודי בר שקד. אתם מוזמנים להתרשם מהיצע הקריקטורות המוצג לפניכם ולהכיר מקרוב את היכולות המקצועיות הממתינות גם לכם!

 

יצירת קשר

טלפון נייד:052-8765439
כתובת:בכל רחבי הארץ
אתר:www.dvashart.com