בר/בת מצווה

בוגי קלאב - הרצליה פיתוח

מבצע מיוחד לקראת שנת הלימודים החדשה:

הנחה בשווי 1,000 ₪ בבחירה באחת מהאקסטרות המיוחדות והבלעדיות בבוגי קלאב -  הרכבת בסימולטור.

מטורף לא לחגוג בבוגי קלאב, מועדון מסיבות בר ובת המצווה שלכם שמצויד בשיא הטכנולוגיה, שיודע בדיוק מה אתם צריכים ומה אתם רוצים, ויותר חשוב: יודע בדיוק איך לעשות את זה מבלי לשכוח לרגע מי המלך או המלכה של הערב ובלי לשכוח שאיכות היא מהכל! 

חוגגים רוקדים, ומכל רגע נהנים, במועדון הכי מדהים!!! בוגי קלאב בהרצליה פיתוח.

בואו לראות כיצד אנחנו מציעים לכם רמקולים מעולים, מתקני תאורה מיוחדים, אפקטי לייזר ועשן שמכניסים אווירה כיפית אל תוך כל ההתרגשות, עם DJ שמקפיץ את הרחבה מעמדה ממוחשבת וציוד מעולם אחר, עם מסכי LCD שמקיפים את המקום ומראים לכם את כל החוגגים ועם עוטפים צוות ברמנים שיודע מה אתם רוצים - כל סוגי השתייה הקלה ומגוון לא ניגמר של נשנושים ועם כוכב הילדים והנוער דין גרבר.

 

לבוגי קלאב, עם רקורד של אלפי מסיבות ואירועים מטורפים, אחרי אין ספור תגובות מדהימות ותודות של החוגגים שלנו, יש את הניסיון המתאים ביותר לבנות לכם את אירוע בר/בת המצווה מהחלומות שלכם. אנחנו לא שוכחים לרגע שמדובר באירוע שמתרחש רק פעם בחיים. 

 

אין מקום לחגיגה לא מוצלחת בבוגי קלאב, ולכן כל צוות המועדון שותף בהפקת ערב שאחריו כל כלת בת מצווה או חתן בר מצווה יודע שזאת הייתה מסיבת השנה בכיתה, מסיבה שלא יפסיקו לדבר עליה.

 

ואם זה לא מספיק, הכנו עבורכם עוד בונוסים: מי שיחגוג בבוגי קלאב בר מצווה יקבל מה-DJ שלנו קורס תקלוט, ובמסיבה שלו ישתף פעולה בהרקדת החוגגים. מי שתבחר בנו כדי לחגוג את בת המצווה שלה, תזכה לפגישת יעוץ מקצועית עם ה-DJ בו היא תוכל לבחור את רשימת השירים שלה, בדיוק לפי ההעדפות שלה.

 

 

יצירת קשר

טלפון:073-7586019
כתובת:גלגלי הפלדה 6, הרצליה פיתוח
הצג במפה:לחץ כאן