בר/בת מצווה

מועדונים לבת מצווה בר מצוה באזור ירושלים

גם בירושלים, בירת ישראל, עומדים לרשותכם מגוון נרחב של מועדונים המיועדים לצרכי קיום מסיבות ואירועי בת מצווה. מועדון לבת מצווה בירושלים מאפשר לכל אחת ואחת מכם לתכנן ולהפיק את אירוע החלומות, וליהנות מכל היתרונות המפנקים הנמצאים בתוך מתחמי המועדונים המובילים בעיר.
בכל אחד מהמועדונים המובילים בירושלים, תוכלו למצוא מערכות הגברה ותאורה משוכללות המאפשרות לכם ליהנות מתפאורה מושלמת למסיבה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי בר- מתוק, רחבת ריקודים מגניבה, פינות ישיבה מפנקות ועוד מגוון נרחב של אטרקציות והפתעות המשתלבות במהלך האירוע.  במידה וגם את מעוניינת לקיים מסיבת בת מצווה בירושלים, זה הזמן להכיר את היצע המקומות הייחודי הממתין לכם בעיר!

 
מועדון סול לופט SOL LOFT - ירושליםמועדון סול לופט SOL LOFT - ירושלים
סול לופט, מועדון לבת מצווה/בר מצווה בירושלים, הינו מועדון אירוח הממוקם בשכונת תלפיות בעיר. בשטח המועדון ניתן לקיים מסיבות ואירועי בר/בת מצווה לקהל של עד 150 משתתפים.
טלפון: 050-2344275  טלפון נייד: 052-3019476   מידע מורחב 

לופט ירושלים J Loft - ירושליםלופט ירושלים J Loft - ירושלים
לופט ירושלים, מועדון בת מצווה הממוקם בשכונת תלפיות בעיר, מעמיד לרשותכם חלל אירוח מודרני ומאובזר המותאם למסיבות בת מצווה לקהל של עד 100 חוגגות וחוגגים.
טלפון: 073-7599708   מידע מורחב 

מועדון נקסט Next - ירושליםמועדון נקסט  Next - ירושלים
מועדון נקסט הוא מועדון בת מצווה בר מצווה בירושלים, אטרקטיבי ומהנה במיוחד, שתוכנן במיוחד בשביל אירועים אלו, ומציע צוות מקצועי ואיכותי עם ניסיון רב בתחום.
טלפון נייד: 050-3344008   צור קשר  |  מידע מורחב 

THE BOX - ירושליםTHE BOX - ירושלים
THE BOX, מועדון בת מצווה בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מעיצוב מושקע וחבילות אירוח מושקעות הכוללות בתוכן את כל מה שצריך בשביל המסיבה המושלמת!
טלפון: 073-7594412   מידע מורחב