בר/בת מצווה

חדר פרטי לאירועים בראשון לציון

מחפשים חדרים לאירועים לכבוד בת מצווה ? רוצים להשכיר חדר לאירועים בשביל לחגוג שבת חתן ? ראשון לציון מכילה מגוון גדול של חדרים לאירועים, אשר מאפשרים לחגוג אירועי מצווה מכל הסוגים באווירה אינטימית, כיפית וייחודית. אז אם אתם רוצים מסיבה עם כל היתרונות של אירוע גדול, אבל באווירה אינטימית – בואו אל ראשון לציון והשכירו חדר לאירועים ! חיפוש חדרים פרטיים לאירועים במסעדות בתל אביב עם פורטל בר בת מצווה.

מסעדת LOFT - ראשון לציוןמסעדת LOFT - ראשון לציון
ה-LOFT, מסעדת בשרים מענגת ואיכותית הממוקמת במרכז הבילויים של ראשון לציון, מזמינה גם אתכם להתענג על חווית אירוח מושלמת במסגרת הפקת אירועי בר/בת מצווה בשטח המסעדה.
טלפון: 073-7581087   מידע מורחב 

האווזים מול האגם - ראשון לציוןהאווזים מול האגם - ראשון לציון
מסעדת האווזים מול האגם, אחת ממסעדות הבשרים האהובות ביותר בישראל, מזמינה גם אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מפנקים באמצעות קיומם של אירועי בר/בת מצווה בחדר אירוח פרטי בחלל המסעדה.
טלפון: 052-9122349   מידע מורחב 

SPEAK ON - ראשון לציוןSPEAK ON - ראשון לציון
SPEAK ON, מתחם חדרי קריוקי בראשון לציון, מזמין אתכם, ליהנות מחדרי אירוח פרטיים המותאמים בין היתר לאירוח מסיבות ואירועי בר/בת מצווה באווירה משפחתית מרגשת.
טלפון נייד: 053-7931022   מידע מורחב 

פאו וואו - ראשון לציוןפאו וואו - ראשון לציון
פאו וואו, מסעדת אירועים בראשון לציון, מעמידה לרשותכם חדר אירוח פרטי המיועד לאירוח אירועים משפחתיים החל מ-50 אורחים. בואו להכיר את כל יתרונות האירוח!
טלפון: 073-7569505   מידע מורחב 

באריו - ראשון לציוןבאריו - ראשון לציון
באריו, מסעדת הבשרים האהובה ביותר בראשון לציון, מזמינה גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח משפחתית במסגרת קיום אירועי בר/בת מצווה בחלל האירוח האינטימי של המקום.
טלפון: 073-7826409   מידע מורחב