בר/בת מצווה

בר מצווה בכותל

טקס בר מצווה הנערך ברחבת הכותל המערבי, הוא ללא ספק אחד מטקסי בר המצווה המרגשים והמיוחדים ביותר. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של אטרקציות, הפעלות ושירותים המוצעים לכם על ידי חברות הפקה מקצועיות המתמחות בארגון, תכנון והפקה של טקסי בר מצווה בכותל המערבי. בעמוד זה, ריכזנו עבורכם רשימה מקיפה בנוגע לכל האפשרויות העומדות לרשותכם במסגרת חגיגות בר המצווה בכותל המערבי.
גבעת התחמושת - ירושליםגבעת התחמושת - ירושלים
סיפורי הגבורה של גבעת התחמושת והמתחם שמזכיר נשכחות לרבים הופכים למרתקים כשבוחרים באטרקציה המתאימה לכל חוגג בר מצווה בכותל המערבי.
טלפון: 02-5829393/2  טלפון נייד: 050-6855994   צור קשר  |  מידע מורחב 

מולי זוהר - הפקות אירועי בר מצווהמולי זוהר - הפקות אירועי בר מצווה
מולי זוהר, חברה להפקת אירועי בר מצווה בכותל ובירושלים, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב של רעיונות להפקת אירוע בר מצווה מרגש ובלתי נשכח.
טלפון: 073-7576290   מידע מורחב 

מורל לוי הפקות אירועים - סיורים בירושליםמורל לוי הפקות אירועים - סיורים בירושלים
בחברת מורל לוי-הפקות אירועים תוכלו להנות ממגוון נרחב של סיורי בוטיק לבר מצווה בירושלים.
טלפון נייד: 054-3344477   צור קשר  |  מידע מורחב 

בית ילין - מוצאבית ילין - מוצא
בית ילין, מקום מיוחד לאירועי בר מצווה בדרך לירושלים, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח פסטורלי ומיוחד המותאם לכל צרכי האירוח לקהל של עד 120 משתתפים.
טלפון: 02-5345443   מידע מורחב 

בלו הול מיוסיק - ירושליםבלו הול מיוסיק - ירושלים
חגיגות בר/בת מצווה בבלו הול מיוסיק: מסעדה כשרה למהדרין המתמחה באירוח של בר/בת מצווה: שילוב מושלם של מסורתיות ועכשוויות במבנה העתיק והקסום בירושלים (מתחם כיכר המוסיקה).
טלפון: 073-7582310   מידע מורחב 

קולוני אירועים קולינריים - ירושליםקולוני אירועים קולינריים - ירושלים
צוות מסעדת קולוני, מסעדת אירועים בירושלים, מזמינים אתכם ליהנות מחוויית אירוח אקסקלוסיבית במסגרת אירועי בר מצווה המתקיימים במקום מייד לאחר טקסי העלייה לתורה בכותל.
טלפון: 073-7599386   מידע מורחב 

מונטיפיורי בכותל - ירושליםמונטיפיורי בכותל - ירושלים
מונטיפיורי בכותל, מסעדת אירועים בירושלים הממוקמת במרחק הליכה קצר מרחבת הכותל המערבי, מזמינה גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח קסומה ומרגשת מייד לאחר טקס העלייה לתורה בכותל.
טלפון: 073-7581045   מידע מורחב 

ממילא אירועים - ירושליםממילא אירועים - ירושלים
ממילא אירועים, מקום לאירועי בר/בת מצווה יפים ובלתי נשכחים, סמוך לכותל המערבי ולחומות העיר העתיקה, לאירועים ומסיבות עד 150 אנשים.
טלפון: 073-7569384   מידע מורחב 

בית שמואל - מרכז שמשון - ירושליםבית שמואל - מרכז שמשון - ירושלים
בבית שמואל, אולם האירועים הירושלמי הייחודי שצמוד למתחם ממילא היוקרתי, מציעים לכם ביום חגכם לשלב את העלייה לתורה בכותל עם מסיבת בר מצווה יוקרתית ואיכותית.
טלפון: 02-6203466   צור קשר  |  מידע מורחב 

פיצ'ונקה - נס הריםפיצ'ונקה - נס הרים
פיצ'ונקה נס הרים הוא מקום מושלם לחוגגי בר מצווה בכותל שרוצים להגיע לאחר מכן לאזור עם נוף משגע והמון קסם באוויר הפתוח.
טלפון: 073-7575873   צור קשר  |  מידע מורחב 

החאן הירושלמי - ירושליםהחאן הירושלמי - ירושלים
החאן הירושלמי בכיכר רמז שבלב ירושלים הוא אחד האתרים ההיסטוריים הקסומים בעיר. במקום מסעדה וגלריה לאירועי בר מצווה לאחר העלייה לתורה בכותל.
טלפון: 02-6719602  טלפון נייד: 054-5999930   מידע מורחב 

אולם שמחה בכותל - ירושליםאולם שמחה בכותל - ירושלים
שמחה בכותל, אולם אירועים הממוקם אל מול רחבת הכותל המערבי והר הבית, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח מייד לאחר טקסי העלייה לתורה בכותל.
טלפון: 02-6275251   מידע מורחב 

אלמה אירועים במושבה - ירושליםאלמה אירועים במושבה - ירושלים
בר מצווה, ירושלים, כותל, ארוחה טובה. הדרך המדהימה לחגוג את גיל המצווה, ולסיים חגיגה עם אלמה במושבה, אולם לאירועי בר מצווה.
טלפון נייד: 052-9121285   מידע מורחב 

האקליפטוס - ירושליםהאקליפטוס - ירושלים
חוגגים מצווה בביקור בכותל? בואו להשלים את היום המיוחד שלכם באקליפטוס, מסעדה לאירועי בר מצווה עד 200 איש, במרחק הליכה מהכותל.
טלפון נייד: 052-9121283   מידע מורחב 

סיור במנהרות הכותל סיור במנהרות הכותל
הכי קרוב לכותל ומרתק, סיור לאחר טקס העליה לתורה בכותל במנהרות הכותל.
טלפון: 5958*   מידע מורחב 

לירן לוי - חזן, פייטן, מפיק ומדריך טיולים מקצועילירן לוי - חזן, פייטן, מפיק ומדריך טיולים מקצועי
לירן לוי - חזן, פייטן, מפיק ומדריך טיולים מקצועי, סוחף אחריו את כולם בטיולי בר-מצווה, בלימוד והכנה לבר-מצווה בכותל ברוח צעירה, ובטקסי מעמד הר סיני - והכל באהבה!
טלפון: 073-7586015   מידע מורחב 

תמיר בן עמי - מורה דרך מוסמך - חוויה בירושליםתמיר בן עמי - מורה דרך מוסמך - חוויה בירושלים
תמיר בן עמי - מורה דרך מוסמך מזה שנים רבות, יפיק לכם יום טיול חוויתי ומרגש בירושלים, כשבשיאו עלייה לתורה והנחת תפילין בכותל.
טלפון: 08-9104410  טלפון נייד: 050-3409478   צור קשר  |  מידע מורחב 

סיורים בעיר העתיקה סיורים בעיר העתיקה
סיור בעיר העתיקה עם כל בני המשפחה במוקדי תיירות ומורשת הממתינים גם לכם ברחבי העיר העתיקה.
 מידע מורחב 

פריאל הפקות - הפקת בר מצווה בכותלפריאל הפקות - הפקת בר מצווה בכותל
פריאל הפקות מציעים חגיגת בר מצווה בכותל עם חזן ומדריך מקצועי שמציף את האירוע בשמחה אמיתית ומתבל אותה במסורת יהודית מרגשת.
טלפון נייד: 050-5788399   צור קשר  |  מידע מורחב 

ענתי הפקת אירועיםענתי הפקת אירועים
חוגגים אירוע בר מצווה מיוחד בכותל בירושלים עם ענתי הפקת אירועים, המתמחה בארגון וליווי אירועים מהצפון לירושלים. אירועים שהם חוויה משפחתית מרגשת ושמחה.
טלפון נייד: 052-3372300   צור קשר  |  מידע מורחב 

ירושלים של שמחה - אירועים וסיורים בירושליםירושלים של שמחה - אירועים וסיורים בירושלים
ירושלים של שמחה מזמינה אתכם ל ?שבת בר מצווה בירושלים?. שבת שכל המשפחה ביחד... שבת של שירים וריקודים... שבת של סיורים מרתקים....
טלפון נייד: 050-264-6774   צור קשר  |  מידע מורחב 

סיור חומות ירושליםסיור חומות ירושלים
סיורים מודרכים לאורך טיילת החומות של העיר העתיקה.
 מידע מורחב 

מתופפים טירוףמתופפים טירוף
מעלים את הקצב של מסיבת בר מצווה בכותל עם מתופפים טירוף שמלווים את החוגגים, עוטפים אותם במקצבים משגעים ומלהיבים את האווירה
טלפון נייד: עוז 050-6352224 מאיר 050-8739840   צור קשר  |  מידע מורחב 

עזרת ישראל - טקסים באווריה שוויונית ומכבדת בכותלעזרת ישראל - טקסים באווריה שוויונית ומכבדת בכותל
אנו נמצאים כיום בעיצומו של תהליך הקמתה של "עזרת ישראל"- עזרה בה ניתן יהיה לקיים טקסי בר ובת מצווה בכותל של כל המשפחה יחד. העזרה פתוחה לציבור הרחב בכל שעות היום - וניתן לקיים שם טקסים גם ללא תיאום, התיאום על מנת לקבל סיוע עם ספר תורה וסידורים.
טלפון: 02-5658000   צור קשר  |  מידע מורחב 

טיילת ארמון הנציב טיילת ארמון הנציב
נוף פנוראמי ועוצר נשימה הכולל את נופי העיר העתיקה, נופי הר הזיתים ונופי מדבר יהודה. תוכלו ליהנות מתצפית מרהיבה על רבים מחלקיה המערביים של ירושלים.
 מידע מורחב 

ירושלים של שמחה - אירועים וסיורים בירושליםירושלים של שמחה - אירועים וסיורים בירושלים
ירושלים של שמחה מציעה חוויה אישית ועמוקה! יום שלם של חוויה לכל המשפחה מרתק סוחף ומקצועי! בר מצווה בכותל לא סתם עוד טקס כי לילד יש רק בר מצווה פעם בחיים לא סתם עוד הפקה.
טלפון נייד: 050-264-6774   צור קשר  |  מידע מורחב 

איריס שרף – סיפורים ומעשיות בירושלים איריס שרף – סיפורים ומעשיות בירושלים
מופע סיפורים שנאספו במיוחד לחגיגת בר/בת מצווה. סיפורים מן התלמוד, סיפורי ערכים ומורשת וכמובן סיפורי ירושלים. כולם משעשעים ומחכימים, מרתקים ומעניינים. המופע נותן ערך יהודי וחברתי לחגיגה והסיפורים יישארו עוד זמן רב בלב השומעים אותם.
טלפון נייד: 054-4850881   צור קשר  |  מידע מורחב 

מוזיאון מגדל דוד - המוזיאון לתולדות ירושלים - ירושליםמוזיאון מגדל דוד - המוזיאון לתולדות ירושלים - ירושלים
טיולי משפחות במסגרת טקס בר המצווה בכותל במגדל דוד.
טלפון: 02-6265321   צור קשר  |  מידע מורחב 

פורטל בר/בת מצווה מלווה אתכם בחגיגת בר מצווה בכותל המערבי; אחד מארבעת קירות התמך שהקיפו את רחבת הר הבית בתקופת הבית השני. חשיבותו הדתית העליונה, ההיסטורית ויופיו המרהיב של פלא עולם זה הופכים אותו למקום ייחודי לחגוג בו בר מצווה. חגיגת בר מצווה בכותל וכמובן גם בת מצווה בירושלים הינה אירוע ייחודי המשלב מסורת יהודית: קבלת עול המצוות וההצטרפות אל העם היהודי במקום הקדוש ביותר ליהדות וחוויה ייחודית והתרגשות עילאית מן הכותל והעיר היפה ירושלים.

הכותל המערבי, המקום הכי קדוש לעם היהודי, הוא ללא ספק הלוקיישן הפופולארי והנפוץ ביותר בכל רחבי העולם, לצרכי קיום טקסי בר מצווה ועלייה לתורה. טקס בר מצווה ברחבת הכותל, הוא ללא ספק אירוע מרגש במיוחד, המחבר אלפי שנות מורשת, ומעניק לכל משתתפי האירוע, חוויה יהודית אותנטית, מרגשת וייחודית.

אנו מלווים אתכם בתכנון אירוע בר מצווה בכותל: סמטאות לצעידת חתן בר המצווה ואורחיו, נגנים אשר ילוו מסע זה, עלייה לתורה, והחגיגה.הנכם מוזמנים להתרשם ולאתר בפורטל בר/בת מצווה בעלי מקצוע לאירוע מסוג זה: מסעדות בירושלים, אולמות אירועים בירושלים, מדריכי טיולים, מספרי סיפורים, מפעילים, נגנים, תהלוכות המלוות בשופרות ובתופים, אטרקציות, הסעות ועוד.

קיום טקסי עלייה לתורה בכותל המערבי, מיועדים לכל נער ונער אשר הגיעו לגיל המצוות, מתקיימים בימי שני וחמישי, שבהם על פי המסורת היהודית, מתקיימת קריאה בספרי התורה במהלך תפילת שחרית. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של חברות, שירותים וספקים שונים, המאפשרים לכם להפיק ולארגן חגיגה אמיתית ברחבת הכותל המערבי, כחלק מקיום טקסי העלייה לתורה.

בין היתר תוכלו ליהנות ממופע שופרות ולהקות מתופפים, המלווים את נער בר המצווה אל העלייה לתורה, תוכלו לשלב את האירוע החגיגי עם טיול משפחתי בעיר דוד ובנופי ירושלים הקסומים, תוכלו לפנק את כל האורחים שלכם בארוחת בראנץ' או צהריים חגיגית באחת המסעדות המובילות ביותר בירושלים, ומעל הכול, תוכלו להעניק לכל אחד ואחת מהאורחים שלכם חוויה מרגשת ובלתי נשכחת.

עלייה לתורה בבית כנסת

Top ^