בר/בת מצווה
חיפוש תחום

מזכרות לבר מצווה ובת מצווהנכתב ע"י בתאריך 14/08/2013

מזכרות לבר מצווה ובת מצווה

עומדים לקיים אירוע בר או בת מצווה בזמן הקרוב? רוצים להפוך את האירוע שלכם למרגש, מיוחד ובלתי נשכח? זה הזמן להכיר את אחד הטרנדים הבולטים של ענף אירועי בר ובת המצווה, תחום המזכרות לאירועים!

בשנים האחרונות, תחום המזכרות לבר מצווה ובת מצווה רק הולך ומשתכלל, וזאת הודות לטכניקות הדפסה ועוד כל מיני גימיקים טכנולוגיים, המאפשרים לכם ליהנות ממזכרות ייחודיות, שימושיות ובלתי נשכחות.

מזכרות שכיף לקבל...
סבון ריחני בצורת ורד, דלי פח עמוס בסוכריות גומי, קופסה מהודרת המכילה קוביות שוקולד איכותי, שקית אורגנזה בעיצוב טלית ובתוכה סוכריות ודברי מתיקה, כל אלו ועוד מהווים את עולם המזכרות שתמיד כיף לקבל באירועים. למזכרות אלו התווספו בשנים האחרונות מתנות מדליקות, החל מפדים לעכבר המחשב עם הדפסת שמו של נער בר המצווה, דרך הדפסה על גבי סדינים או מגבות ועד להדפסות תלת מימד מקוריות ומדליקות.

בחירת מזכרות לאירוע- כיצד?
על מנת להעניק לאורחים שלכם את המזכרת המושלמת מאירוע מושלם, מומלץ לפעול על פי ההנחיות הבאות:
•    הגדרת אופי המזכרת אותה אתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם
•    הגדרת כמויות אותן תדרשו לרכוש
•    הגדרת תקציב לצורך רכישת המזכרות
•    התאמה בין אופי המזכרת לגיל המשתתפים באירוע (במידה ומרבית האורחים באירוע הינם בני מצווה, מומלץ להעניק להם מזכרת צעירה ומדליקה יותר)
•    חיפוש אחר מתנות  ומזכרות ייחודיות באתרי אינטרנט המתמחים בתחום זה
כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של מוצרים ופריטים המהווים את המזכרת או המתנה המושלמת להעניק לאורחים שלכם במהלך האירוע. כמו כן, תוכלו ליהנות מאינספור אטרקציות המשתלבות במהלך האירוע, ויכולות להעניק לאורחים מזכרת מקורית ומפתיעה, כגון: הזמנת מאייר קריקטורות לאירוע, צילומי מגנט עם עיצובים מיוחדים, תמונות עם דמויות מסרטים אהובים ועוד.