בר/בת מצווה
חיפוש תחום

בר מצווה בירושלים נכתב ע"י גילן בתאריך 23/02/2010

בר מצווה בירושלים

 

בנכם הגיע לגיל מצוות? מזל טוב! זהו היום בו הוא מקבל עליו את עול המצוות והופך מילד לגבר. יום חשוב כזה בחייו חייבים לחגוג. כולנו מכירים ורגילים לאירועי בר מצווה באולמות האירועים, אבל כדי להפוך את היום הזה למעמד מיוחד ומרגש, אין כמו עריכת אירוע בר מצווה בכותל המערבי.

 

מנער לגבר בכותל המערבי

אין סמליות גדולה יותר מציון היום המהותי בחייו של כל נער יהודי, בכותל המערבי בירושלים - המקום הקדוש כל כך לעם היהודי.  חגיגת בר מצווה בכותל המערבי הפכה מזמן למנהג. מאז ומעולם נערכים טקסי בר מצווה בכותל, ונערים יהודים מהארץ ומהעולם, חווים את הטקס המרגש והמיוחד הזה. ערך מוסף לחגיגת בר מצווה בכותל המערבי הוא כמובן מיקומו - עיר הבירה של ישראל - ירושלים. לאחר הטקס המרגש, כדאי לערוך סיור בר מצווה בירושלים, ליהנות באחת המסעדות הנפלאות ולהפיק אירוע מרגש ושונה, ישכח.

 

בר מצווה בכותל – איך תדאגו להצלחת האירוע?

כאמור, משפחות רבות נוהגות לחגוג לבנם טקס בר מצווה בכותל המערבי בירושלים. חלקן נעזרות בחברה להפקת אירועים, חלקן מתכננות את בר המצווה בכותל לבדן.

 

לפניכם מספר המלצות, על מנת להבטיח שאירוע בר המצווה שלכם יתנהל על הצד הטוב ביותר:

 

כשחוגגים בר מצווה בכותל המערבי, מומלץ מאוד להיעזר בשירותיה של "הקרן למורשת הכותל המערבי", שניתנים ללא תשלום. קרן זו מספקת מידע ושירותים חשובים כמו: מידע על התפילה והקריאה בתורה, השאלת תפילין, מידע על דרכי הגעה, ארגון מניין, דוכן בר מצווה ועוד.

 

מומלץ מאוד לדאוג להסעות לאורחים, שמגיעים לחגיגת בר מצווה בירושלים. לרוב קשה מאוד למצוא חניה ליד הכותל ולא כולם יודעים איך להגיע.

 

אחד היתרונות שיש לחגיגת בר מצווה בירושלים, הוא המסעדות המצוינות שיש בעיר. כדאי לעבור על רשימת המסעדות, לבחור את זו שמתאימה לכם ולאורחיכם, ולהזמין מקומות בהתאם לכמות האורחים.

 

ישנם הורים שמעוניינים שבנם יעלה לתורה בנוסף לקריאה בתורה. עלייה לתורה נערכת בימי שני וחמישי.

 

כדאי לנצל את העובדה כי חגגתם בר מצווה בירושלים, וליהנות מהעיר הקסומה הזאת.

מומלץ לארגן סיור מודרך, להנאה ועניין מקסימאליים שלכם ושל המוזמנים שלכם.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ ©